فهرست
مصاحبه جذاب مسی: دلتنگ رقابت با رونالدو هستم
مصاحبه جذاب مسی: دلتنگ رقابت با رونالدو هستم

مصاحبه جذاب مسی: دلتنگ رقابت با رونالدو هستم

آی اسپورت - لیونل مسی، فوق ستاره 32 ساله بارسلونا که مرد سال 2019 فیفا شد، مصاحبه‌ای جالب و مفصل را با رادیو کاتالونیا انجام داده است.

درباره لقب خدا!

آیا مسی خداست؟ برایم مهم نیست چون این علاقه‌ای به این مسئله ندارم. می‌دانم که این پشت دادن این لقب به من، نیت بدی وجود ندارد اما خدا خواندن من، کاملا اغراق آمیز است و آن را دوست ندارم. بچه‌های من در سنی هستند که حرف‌ها را گوش می‌کنند و به تقلید از آن‌ها می‌پردازند. به همین علت آن‌ها نباید چنین حرف‌هایی را بشنوند. تیاگو دوستان زیادی در مدرسه دارد و آنها دوستانی صمیمی هستند. آن‌ها در واقع حالا می‌دانند که پدر تیاگو چه کاره است.

شرایط خانواده و فرزندان

واقعا دوست دارم در خانه بمانم و استراحت کنم اما بچه‌ها مرا مجبور می‌کنند به بیرون برویم و در نهایت به بیرون می‌رویم. با آنتونلا معمولا سریال تماشا می‌کنیم اما فعلا در جستجوی یافتن سریال جدیدی هستیم. آخرین سریالی را که تماشا کردیم را یادم نمی‌آید. وقتی بچه بودم، علاقه زیادی به انجام بازی‌های ویدیویی داشتم و حالا تیاگو این کار را انجام می‌دهد. او از من می‌خواهد که با هم بازی کنیم. متئو؟ اون یه آتیش پاره است. وقتی من درباره متئو چیزهایی به مردم می‌گویم، آن‌ها می‌خندند. وقتی که آنها پنج دقیقه کنار متئو باشند، می‌بینند که او چه بچه شیطانی است.

ایده ترک اسپانیا در سال 2014

اوقاتی در زندگی انسان وجود دارد که به خاطر شرایط موجود فکر می‌کند دیگر خسته شده و بریده است. چندین بار چنین حسی را تجربه کرده‌ام، به خصوص در سال 2013 و 2014 که مشکلات من با خزانه‌داری اسپانیا آغاز شد. واقعا دوران سختی بود. حس می‌کردم با من بدرفتاری می‌شود. وقتی همه آن اتفاقات افتاد، حس کردم باید بروم البته از اسپانیا و نه از بارسا. در آن زمان درها را برای بسیاری از باشگاه‌ها باز کردم اما هرگز پیشنهاد خاصی دریافت نکردم زیرا می‌دانستند که من در بارسلونا خوشحالم و شرایط خوبی دارم.

پایان فوتبال در بارسلونا

همیشه به ماندن در بارسلونا فکر می‌کردم و هنوز هم به این مسئله باور دارم. واضح است که می‌خواهم دوران فوتبالم را در بارسلونا به اتمام برسانم. فرزندانم به حضور در این جا عادت کرده‌اند و نمی‌خواهم آرامش آن‌ها برهم بزنم. درست است که در کودکی رویای بازی در نیولز اولدبویز و بازی در آرژانتین را داشتم اما گاهی اوقات باید به شرایط خانواده نیز نگاه کرد چون خانواده مهم‌ترین چیز است.

پشیمانی نیمار از ترک بارسلونا

فکر می‌کنم نیمار با رفتن از بارسلونا پشیمان شد. البته این را باید از خودش بپرسید اما من فکر می‌کنم او پس از مدت کوتاهی، فهمید که ترک بارسلونا تصمیم اشتباهی بوده است. فکر می‌کردم او اگر به این‌جا نیاید، به رئال مادرید برود. فکر می‌کردم که رئال مادرید و فلورنتینو پرز برای جذب نیمار دست به کار می‌شوند. پیکه؟ او فردی صادق و باهوش است. او حرفی که به ذهنش می‌رسد را بدون ترس از تاثیری که می‌تواند داشته باشد، می‌زند. او فردی رک، شاد، بامزه و صمیمی است.

دلتنگی برای کریستیانو رونالدو

رئال مادرید در این فصل در بالای جدول قرار خواهد گرفت. آنها بازیکنان خیلی خوبی دارند. سال گذشته گفتم که آنها تحت تاثیر جدایی رونالدو قرار خواهد گرفت. آیا دل‌تنگ کریستیانو شده‌ام؟ بله. دوست داشتم رونالدو در رئال مادرید بماند و به رقابت با یکدیگر ادامه دهیم.

بهترین گل

بهترین گلی که به ثمر رسانده‌ام؟ ضربه سری که در فینال لیگ قهرمانان 2009 وارد دروازه منچستریونایتد کردم. کاپیتان بارسلونا بودن باعث غرور است و یک مسئولیت دوست داشتنی به شمار می‌رود. نمی‌توانم به زبان کاتالان صحبت کنم زیرا هرگز آن را امتحان نکرده‌ام اما فرزندانم به خوبی به زبان کاتالان صحبت می‌کنند. من همیشه اسپانیایی صحبت می‌کنم. 

 

۴    
آی اسپورت
2019-10-09 18:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر