فهرست
ابراز تمایل غیرمستقیم: آقایی در پرسپولیس؟
ابراز تمایل غیرمستقیم: آقایی در پرسپولیس؟

ابراز تمایل غیرمستقیم: آقایی در پرسپولیس؟

آی اسپوت - جدایی سعید آقایی از تراکتورسازی تقریبا قطعی شده و پرسپولیس و سپاهان، جدی‌ترین گزینه‌های او برای فصل بعد هستند. آقایی درباره فصل نقل و انتقالات و احتمال تمدید قراردادش با تراکتورسازی می‌گوید: «شرایط ماندن در تراکتورسازی سخت شده است. فصل گذشته قول‌هایی به ما داده شد که متاسفانه عملی نشد. اکنون نیز در حال مذاکره با این باشگاه هستم اما آینده‌ام مشخص نیست.»

بازگشت به تیم ملی، مهمترین هدف آقایی در فصل آینده است. هدفی که احتمال حضور او در پرسپولیس را بیشتر می‌کند: «از پرسپولیس و سپاهان پیشنهاد دارم. سعی می‌کنم باشگاهی را انتخاب کنم که کمک کند دوباره به تیم ملی بازگردم و پس از آن بتوانم به اروپا بروم. حاشیه‌های زیادی درباره ماجرای چک من به گسترش فولاد ایجاد شده است. این چک تنها ضمانتی بود که من برای رضایت‌نامه‌ام به گسترشی‌ها دادم. اکنون هم با وکیلم در حال مذاکره با این باشگاه هستیم تا بتوانیم در ازای مبلغی چک را از آنها پس بگیریم اما به هر حال باشگاهی که انتخاب می‌کنم باید من را در این جریان کمک کند.»

۶ ۴  
آی اسپورت
2017-05-18 17:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
ساسان
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۷:۳۹
خیلی آدم لاشی ایه کاش به جای این یک دفاع وسط دو پسته بگیره حاجی رو ببره سمت چپ
ازش بدم میاد
لنگ ۲زاری
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۱:۱۳
الان کجا به لنگ ابراز تمایل کرده؟ توهم زدین؟ گفته از لنگ و سپاهان پیشنهاد دارم همین. کجاش به حضور در لنگ ابراز تمایل کرده؟!!!
۵ ۲
ارش
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۰:۰۴
به تو چه کیسه ی فضول ؟؟؟
هر وقت گفتن جسد خودت رو بنداز وسط.
بی نام
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۰:۰۶
بهت یاد ندادن به کاری که بهت ربطی نداره فضولی نکنی؟؟؟؟
خب تقصیری نداری بهت یاد ندادن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر