فهرست
بازی با ذوب تمام شد، رأی را اعلام کنید
بازی با ذوب تمام شد، رأی را اعلام کنید

بازی با ذوب تمام شد، رأی را اعلام کنید

آی اسپورت - هیچ یک از اعضای کمیته انضباطی تمایلی به صحبت در خصوص پرونده جنجالی‌ترین اتفاق فصل بیستم تا اینجای کار نشان نمی‌دهند. فقط رضا جاودانی عضو کمیته انضباطی بود که چند روز قبل اعلام کرد هیچ نامه‌ای از سوی باشگاه پرسپولیس به دست کمیته انضباطی نرسیده اما پس از آن که از سوی ارگان خبری باشگاه، از نامه‌های ارسالی به سازمان لیگ و کمیته انضباطی پرده برداشته شد، جاودانی هم عقب نشینی کرد و دیگر از صحبت های جنجالی خود چیزی نگفت. حالا که بازی دو تیم برگزار شده و پرسپولیس و ذوب آهن تن به تساوی داده اند، باز هم خبری از صدور رأی نیست. در این میان هنوز مدیران، مربیان و هواداران تیم فوتبال پرسپولیس منتظر صدور رأی دیدار لغو شده ذوب آهن هستند. آنها همچنان از کمیته انضباطی توقع دارند که از اتفاقات منجر به لغو بازی توسط سازمان لیگ پرده برداری شود اما تا به حال حداقل یک واکنش کوچک به آن اتفاقات هم دیده نشده آن هم در شرایطی که مسئولان ایفمارک مدعی هستند تمام موارد مبنی بر تخلف ذوب‌آهنی‌ها برای لغو آن بازی به دست کمیته انضباطی رسیده است.

بد نیست بدانید پرسپولیس و ذوب‌آهن قرار بود روز ۲۲ آذر به مصاف هم بروند اما این بازی برگزار نشد و بدون ارائه دلیلی، سازمان لیگ اعلام کرد دیدار دو تیم لغو شده است. کار به کمیته انضباطی و ایفمارک کشیده شد و انتظار می‌رفت مسئولان کمیته انضباطی بالاخره واکنشی به این اتفاقات داشته باشند یا سازمان لیگ دلیل لغو بازی را برای شفاف‌سازی در امور و روشنگری ذهن مخاطبان فوتبال بیان کند که البته خبری از این موضوع هم نشد.

۸ ۱  
آی اسپورت
2021-01-02 00:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حسین
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹، ۰۹:۲۷
از اتفاقات لغو بازی با نساجیم پرده برداری بشه...
لحن تر و مافیایی تر از پیروزی توی دنیا وجود نداره بازی یه هفته قبلش با نساجی رو نرفته و با فشار دولت و فدراسیون گفتن نساجی بیاد تهران بازی کنیم و بعد اونا قبول نکردن با وقاهت تمام بازی رو لغو کردن اونم به بهانه ترس از کرونایی شدن اونوقت ذوبی که نصف بازیکناش کرونایی بودن و به هرشکلی میخواستن باهاش بازی کنن و الانم میگن باید سه هیچ بشه... واقعا ننگ به همچین تیمی...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر