فهرست
سوال از کمیته اخلاق؛ چرا این قدر عجله؟
سوال از کمیته اخلاق؛ چرا این قدر عجله؟

سوال از کمیته اخلاق؛ چرا این قدر عجله؟

آی اسپورت - وقتی منشا بخشیده شد این‌بار پرسپولیسی‌ها اعتراض کردند که چرا خانزاده در مورد مشابه محروم شده بود، ولی منشا را سریع بخشیدند؟ کاری به اینکه بسیاری از مواقع طرفداران استقلال و پرسپولیس به‌خصوص در فضای مجازی صرفاً از نگاه هواداری به مسائل نگاه می کنند نداریم، اما در این ماجرا حق با منتقدان کمیته اخلاق و فدراسیون فوتبال بود. در این شرایط اقتصادی کشور وقتی یک مفسد اقتصادی را هم به دادگاه می‌کشانند و به او حق دفاع می‌دهند، اما کمیته محترم اخلاق بدون اینکه مستندات محکمی داشته باشد و بدون اینکه خود منشا را دعوت کند حکم غلطی داد و بعد مجبور شد غلط درشت خود را تصحیح کند. اینکه در نهایت کمیته مزبور «حق» را ادا کرد حرکت درستی بود، ولی چرا ابتدا خودش یک حرکت غلط انجام داد که مجبور به عقب‌نشینی شود؟ این همه عجله از سوی آقای تورک و همکاران‌شان برای چه بود؟ آیا نمی‌شد ابتدا منشا را احضار کرد یا حداقل فیلم درگیری را دقیق‌تر دید تا ماجرا این همه سر و صدا نکند؟ با این حرکت متأسفانه کمیته اخلاق تا حدی اعتبارش را از دست داد و حالا این شائبه در اذهان وجود دارد که نکند سایر احکام هم همین‌طور عجولانه و بدون تحقیق و بررسی صادر می‌شود؟  از ماجرای منشا یک نمره منفی وارد کارنامه کمیته اخلاقی شد که البته نیت خیر دارد و هدفش پاکسازی زشتی‌هاست، اما گاهی با عجله و بدون سند خروجی کار، اثر معکوس دارد!

خبر ورزشی

۷ ۳  
آی اسپورت
2019-03-09 14:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
###
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷، ۱۵:۳۶
دقت کنید ماله کشان که دیدن حمایت از کیسه سوگلی علنی شدن کلا معتقدن خطایی صورت نگرفته!!!!!!!!! انگار مثلا خانزاده همینطوری به طرف هوادار حمله کرده بود.
پرفسور دلالویچ
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷، ۱۶:۳۴
کمیته انضباطی و اخلاق سالهاست بی اعتباره. توبیخ نامه های حسن زاده تبدیل به نامه های عاشقانه شده. تورک هم فقط برای خوشخدمتی به سوگولیه وزیر لنگیفر هر از گاه بازیکنای سرور ابدی لنگ رو محروم میکنه و چون بیپایه و اساسه مجبور میشه ببخشه.
۸
مرتضی سلطان
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۱۱
اونایی که بعد افتضاح کمیته ی اخلاق؛ بازم تف میدن وزیر پرسپولیسی و یادشون میره تیم لجن کیسه سوراخ وصله به حسن خمینی و حکومت مرتجع؛ یه مشت حرو.... زاده ان..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر