فهرست
یک احتمال؛ امره جان به لیگ برتر برمی‌گردد؟
یک احتمال؛ امره جان به لیگ برتر برمی‌گردد؟

یک احتمال؛ امره جان به لیگ برتر برمی‌گردد؟

آی اسپورت - امره جان هافبک تیم ملی آلمان، قبل از انتقالی آزاد به یوونتوس در انتهای فصل ۱۸-۲۰۱۷، چهار فصل را در لیورپول سپری کرد. او که در فصل گذشته سری‌آ ۲۹ بار برای تیم قهرمان بازی کرده ظاهراً گزینه محبوب مائوریتسیو ساری نیست و زیر نظر این مربی فرصت چندانی برای نشان دادن توانایی‌های خودش به دست نیاورده است. جان در فصل ۲۰-۲۰۱۹ در ترکیب اصلی تیمش قرار نگرفته است و کنار گذاشته شدن از فهرست اروپایی یوونتوس باعث شد تا او به فکر ترک تورین بیافتد. انتظار می‌رود یوونتوس برای هافبک خود ۴۰ میلیون یورو طلب کند.

البته جان جزو اولویت‌های یونایتد نیست ولی آن‌ها او را به عنوان یکی از گزینه‌ها زیر نظر دارند. منچستریونایتد طی ۱۲ ماه گذشته مروان فلینی و آندر هررا را از دست داد ولی ناکامی در راه جذب یار جایگزین باعث شده است تا پل پوگبا، اسکات مک تومینای، نمانیا ماتیچ و فرد، تنها گزینه‌های بزرگسال تیم در خط میانی باشند. اوله گونار سولسشر به تازگی به اسکای گفت:

فعالیت در بازار زمستانی در هر صورت دشوار است. اما اگر بازیکنی با قیمت مناسب در دسترس باشد، مطمئن هستم که هزینه خواهیم کرد. شاید برخی بازیکنان با تجربه بتوانند به کمک جوان‌ترهای تیم بیایند. چنین چیزی ارزش هزینه کردن را خواهد داشت.

     
آی اسپورت
2019-10-18 21:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر