فهرست
یحیی جوابی به رسول پناه نمی‌دهد
یحیی جوابی به رسول پناه نمی‌دهد

یحیی جوابی به رسول پناه نمی‌دهد

آی اسپورت - یحیی گل‌محمدی یکی از مغضوبان بزرگ مهدی رسول‌پناه، مدیرعامل پیشین پرسپولیس بود؛ سرمربی پرسپولیس که در همه ویدیوهای ناخوشایند مدیرعامل نام او هم برده شده و نشان می‌دهد که رسول‌پناه، علاوه بر شجاع خلیل‌زاده، رابطه‌ای سرد و نامناسب با سرمربی تیم هم داشته است. تردیدی وجود ندارد که گل‌محمدی از رفتن رسول‌پناه ناراحت نیست‌ اما همه منتظرند اولین واکنش رسمی و جدی سرمربی را ببینند.

 

سکوت معنادار سرمربی

گل‌محمدی پاسخی روشن به ادعاهای مطرح شده نمی‌دهد. او ترجیح می‌دهد فعلاً روزها را با سکوت بگذراند تا دریای پرسپولیس، توفانی‌تر از این نشود و هواداران هم مداوم با انتشار پست‌هایی از سکوت وی تقدیر کرده و از او خواهش می‌کنند به این حرف‌های تند اهمیت ندهد و آرامش تیمش را حفظ کند. او در جمعی دوستانه گفته: «جوابش را نمی‌دهم. جواب این حرفش را بدهم باید کلی حرف بزنم و آن‌وقت تنش‌ها بیشتر می‌شود و آرامش از تیم گرفته می‌شود. همین طوری هم خیلی‌ها می‌خواهند تیم را به حاشیه ببرند و ما را بزنند. ما هم همساز اینها شویم هیچی دیگه. یک روز باید به همه چیز جواب بدهم و درباره همه چیزهایی که به رابطه من و او برمی‌گردد، جواب بدهم. این همه توهین و تهمت و فحاشی را یا باید مفصل جواب بدهم و آن‌وقت حاشیه‌ها بیشتر شود یا باید سکوت کنم تا آرامش تیم حفظ شود.»

 

کارهای بابرنامه

نکته دیگری که موجب ناراحتی سرمربی سرخ‌ها شده، شایعه برکناری یحیی گل‌محمدی است. برخی می‌گویند در پس پرده، تلاش‌هایی در کار بوده تا با توجه به باخت در دربی و پس از نتیجه نگرفتن تیم در دوحه، پروژه برکناری یحیی کلید زده شود. گویا برخی بر این باور بودند که یحیی با توجه به مصدومیت سه بازیکن ثابت و جدایی دو ستاره گلزن (که منجر به تغییرات زیاد در ترکیب می‌شود) نتیجه نخواهد گرفت و با کشاندن او به جنجال‌های فرسایشی، می‌شود خسته‌اش کرد تا تیم را ترک کند و فردی دیگر از جمله مهدی تارتار جایگزینش شود. حتی عده‌ای می‌گویند پس از فینال آسیا هم تلاش شد او را وارد یک دعوای بزرگ کنند. عده‌ای می‌گویند برخی پیشکسوتان اسم و رسم‌دار هم در میان حامیان تارتار بوده‌اند. گل‌محمدی اما در واکنش به این موارد از جمله جایگزینی مهدی تارتار، عکس‌العملی متین داشته‌؛ ولی معتقد است این خبرسازی‌ها، بدون برنامه صورت نمی‌گیرد.

 

یحیی می‌ماند

یحیی گل‌محمدی پرسپولیس را به قهرمانی لیگ برتر رسانده و با این تیم تا فینال لیگ قهرمانان آسیا پیش رفته. هر فردی که روی صندلی شماره یک باشگاه بنشیند، در هر صورت این مربی با این کارنامه را حفظ خواهد کرد. او در جمعی دوستانه گفته اطلاعات فضای مجازی درست نیست. گفته‌اند بازیکنان را من تحریک می‌کنم.

 

خبر ورزشی 

۱ ۲  
آی اسپورت
2020-10-26 12:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ss
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹، ۱۲:۴۶
شما رسانه لنگی، خودت دنبال سرپوش گذاشتن رو دلالی یحیی هستی وگرنه میشد از ربیع خواه پرسی...
۱ ۱
اقلیت تاس
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹، ۱۷:۱۸
ای حقیر پست دکل جدیدتون ربیع خواهه؟؟ خسته نمیشید از این همه دکل نوردی؟؟ یحیی با دلالی هم کارنامه اش روشنه،تو چی برای افتخار داری کیسه کش متوهم؟؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر