فهرست
ادعای برانکو: سرمربیگری کرواسی؟ ممکنه!
ادعای برانکو: سرمربیگری کرواسی؟ ممکنه!

ادعای برانکو: سرمربیگری کرواسی؟ ممکنه!

آی‌اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین پرسپولیس، در جمع خبرنگاران، گفت: فرشاد احمدزاده مصدوم است. امیدواریم ملی پوشان سالم بازگردند. چون یک روز قبل از بازی باز می‌گردند فردا درباره حضورشان تصمیم می‌گیریم. شجاع خلیل زاده بازگشته است، فعلا بازی با استقلال خوزستان برایمان بسیار مهم است. دنبال حداکثر نتیجه هستیم و برای ویسی احترام قائل هستم.

چه شد شجاع خلیل‌زاده زودتر از موعد به تمرینات بازگشت؟ او امروز با ما تمرین کرد و فردا نتیجه این تمرین مشخص می‌شود. شجاع کشیدگی مختصری داشت که توانست امروز به تمرین بیاید.

طاهری ادعا کرده مذاکرات برای تمدید قرارداد آغاز شده و توافق اولیه صورت گرفته: مذاکرات آغاز شده اما هنوز چیزی قطعی نشده است، باید ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

گفته می‌شود به دلیل محرومیت احتمالی پرسپولیس از نقل و انتقالات او برای توافق دست نگه داشته: این مساله اصلا ربطی به این موضوع ندارد. ما تیم عالی داریم اگر امکان جذب بازیکن جدید فراهم نشود باز هم اتفاق خاصی نمی‌افتد. ما تلاش می‌کنیم این محرومیت کم و یا تعلیق شود.

گفته می‌شد بعد از نتایج ضعیف کرواسی با او تماس گرفته شده ولی پاسخ این مربی منفی بوده: با پرسپولیس قرارداد دارم و درست نبود در این مورد صحبت کنم، 24 ساعت قبل از بازی با اوکراین در این مورد صحبت شد که این مساله در حال حاضر منتفی است.

 وقتی می‌گوید این موضوع در حال حاضر منتفی است یعنی قرار است به زودی به تیم ملی کرواسی بپیوندند: همه چیز امکان‌پذیر است اما در حال حاضر خیر.

طاهری ادعا کرده نمی‌داند او می‌ماند یا خیر؛ آیا دلیلش همین پیشنهاد کرواسی است: درمورد تمدید قرارداد با من علاقه به این کار وجود دارد. اینکه آیا من تمایل داریم، بله؛ اینطور است نمی‌دانم یک ماه دیگر چه خواهد شد. هیچکسی این مساله را نمی‌داند.

 آیا ممکن است به دلیل عملکرد بد علیرضا بیرانوند، رادوشویچ در بازی با استقلال خوزستان جای او را بگیرد؟ بله؛ این امکان وجود دارد چرا که بازیکنان ملی پوش یک روز قبل و در ساعت 6 صبح می‌رسند این در شرایطی است که طبق قانون بازیکنان باید 72 ساعت قبل از بازی در اختیار باشگاه قرار بگیرند اما فعلا شرایط به این شکل است و نباید به این خاطر گریه کنیم.

در یکی از رسانه‌ها ادعا شده قرار است علی کریمی دستیار او شود: از آنهایی که در این مورد مطلب نوشتند این مساله را بپرسید تا جایی که من می‌دانم کریمی با نفت قرارداد داشت. او از بزرگترین فوتبالیست‌های تاریخ ایران است که از صمیم قلب بابت اینکه می‌خواهد تجربیاتش را به جوانان انتقال بدهد خوشحالم‌ اینکه او در چه جایگاهی این کار را می‌کند به خودش مربوط است در تیم نفت یک سریال پیش آمد که من زیاد از آن اطلاع ندارم، وقتی وضع خود من معلوم نیست و چطور وضعیت کمک‌هایم مشخص شود.

چرا مثل گذشته سرحال و شاداب نیست؟ شما من را چطور دیدید، اتفاقا خیلی خوب هستم، اگر گاهی در تمرین فریاد می‌کشم این اتفاق زمانی می‌افتد که نیاز است بسیار سرحال هستم و بازیکنان این اطمینان را به من می‌دهند. در طول یک فصل هر تیمی با افت و خیز و بحران روبرو می‌شود الان بایرن مونیخ، چلسی و رئال چه شرایطی دارند. هر تیمی وارد بحران می‌شود. همیشه نمی‌توان با سرعت 200 کیلومتر حرکت کرد.

وضعیت کرواسی در مقدماتی جام جهانی: این مساله را فردا می‌بینیم. وضعیت ما بسیار سخت است، خودمان مقصر این موضوع هستیم باخت به ترکیه و ایسلند این شرایط را بوجود آورد و البته فوتبال همین است و این اتفاقات می‌افتد.

۴ ۱۱  
آی اسپورت
2017-10-09 19:03:00
نظر دهید

۱۱ نظر
اقای تاج هستم تو فدراسیون
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۳
اینجا نشون میده خبر نگار ب زوز میخواد ی سوال بی موقع بپرسه ک ازش سوژه خبری در بیاره لامصبا چرا دنبال حاشیه میگردین برانکو حالا حالا ها هستش بیا خودم جواب خبرنگار شیرین عقلو میدم بدشم دالیچ مربی کرواسی شد پ چتونه دنبال چی میگردین چرا دس از سر پرسسسپولیس بر نمیدارین خدا لعنت بکنه شماهایی ک ب زور میخواین حاشیه درست کنین برا پرسپولیس
اقای تاج هستم تو فدراسیون
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۳
اینجا نشون میده خبر نگار ب زوز میخواد ی سوال بی موقع بپرسه ک ازش سوژه خبری در بیاره لامصبا چرا دنبال حاشیه میگردین برانکو حالا حالا ها هستش بیا خودم جواب خبرنگار شیرین عقلو میدم بدشم دالیچ مربی کرواسی شد پ چتونه دنبال چی میگردین چرا دس از سر پرسسسپولیس بر نمیدارین خدا لعنت بکنه شماهایی ک ب زور میخواین حاشیه درست کنین برا پرسپولیس
۷
.... ام جیگرم
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۵
خاک بر سر اون کشوری که افسار تیمشو میخواد بده دست تو ... حقیر...فکر اروپا هم مثل ایران طویله است که با دوپینگ و داوری و تبانی و دستور از رییس‌جمهوری ، تیما رو بکشن بالا و یه مشت .... جیگر بیان بهت بگن پروفسور؟!
xxx
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۲
اره والا گذشت دوران مموتی که تیم مفلوک حکومت لابی میکرد و با ال سی دی کمک داور میخرید، تاریخ دربی رو مینداخت جلو و دسته جمعی بروبچ دورهم جک تری دی میزدن و اب از اب تکونن نمیخورد و اسطوره دوزاریش با مموتی جلسه میذاشت. برانکو چه به روزتون اورده که همه تون داغونین
م
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۵
پرفسور قلابی که عربها مالوندش به هم تو نظر سنجی که تو کرواسی انجام شده و تو همین سایت هم اومده اخر شده نزدیک به یک درصصصصصصصد!خخخخخخخخ
فرهاد
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۱
اره احتمالا بعد بازی با الهلال بهت پیشنهاد مربیگری کرواسی را دادند مغزشان را .. خورده
تیم چهاردهم جدول بپا سقوط نکنی شله زرد
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۸
خخخخخ
خاطره الهلال
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۰۵
برانکو چهارکووییچ فعلا فکر بازی الهلال باش تا یه فاجعه دیگه راه ننداختی.
برانکو زمانی چهار کوییچ شد
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۹
که مسلمان و طارمی با دروازه بان تیمت دو به تک شدند و ..‌‌ ‌و .... شما را بله بله :))))
م
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۳
تو نظر سنجی توکشور خودش اخر شده.خخخخخخخ
۱
نفر آخر چهارتاییت نکته
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۹
و تو زیرش نباشی:))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر