فهرست
کارشناسی متفاوت؛ لک مرتکب پنالتی نشد
کارشناسی متفاوت؛ لک مرتکب پنالتی نشد

کارشناسی متفاوت؛ لک مرتکب پنالتی نشد

آی اسپورت – حیدر سلیمانی معتقد است پیام حیدری قضاوت خوبی را در دیدار گل‌گهر و پرسپولیس داشت. کارشناس داوری در خصوص قضاوت پیام حیدری در دیدار گل‌گهر سیرجان و پرسپولیس اظهار کرد: پیام حیدری قضاوت بی‌نقصی داشت و با آرامشی که داشت مانع از پرخاش بازیکنان و نیمکت‌ها بعد از تصمیم‌هایش شد.

وی ادامه داد: بازی دو صحنه حساس داشت. صحنه نخست در دقیقه ۱۲ رخ داد که مهاجم گل‌گهر در محوطه جریمه سرنگون شد اما خطایی نبود و او با حامد لک برخوردی نداشت، در نتیجه داور تصمیم درستی گرفت. اخراج بهنام برزای درست بود. کارت زرد اول وی به دلیل اعتراض و زدن توپ به زمین به او داده شد و کارت زرد دوم هم به دلیل جلوگیری از حمله موثر پرسپولیس به برزای داده شد که آن‌ هم درست بود.

 

۱۱ ۲  
آی اسپورت
2021-02-19 21:59:00
نظر دهید

۲ نظر
محسن
جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۹، ۲۳:۱۱
پنالتی بوده یا نه یه بحثه،اینکه اصلاااا برخوردی نداشت یه بحث دیگه.
۲
اقلیت تاس
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹، ۰۸:۴۰
حتی یک درصد هم پنالتی نبود...واکنش داور پشت دروازه که هیچی اعلام نکرد، لبخند کاپیتان گل گهر و عدم اعتراض،واکنش لک نسبت به ابراهیمی و اعتراض به شبیه سازی این بازیکن و در نهایت تهدید نرم این بازیکن به دادن اخطار توسط داور برای تلاش دوباره برای فریب و شبیه سازی که با پذیرش و لبخند کاپیتان گل گهر مواجه شد... و اما دلیل مهمتر: حتی اگر ۱درصد نیمکت نشینان گل گهر معتقد به پنالتی بودن شاهد پرخاش و هوچی گری بزن بهادر جدید امیرمافیا( الهویی) بودیم.‌پس آب را همونجا بریزید ک میسوزه
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر