فهرست
بازیکنان آخرین بازیِ فرگی الان چه می‌کنند؟
بازیکنان آخرین بازیِ فرگی الان چه می‌کنند؟

بازیکنان آخرین بازیِ فرگی الان چه می‌کنند؟

آی اسپورت - در سال ۲۰۱۳ و در آخرین بازی فصل، منچستریونایتد تحت هدایت فرگوسن با وست برومویچ به تساوی ۵-۵ رسید و پس از این دیدار فرگوسن دیگر روی نیمکت منچستر یونایتد دیده نشد. به همین دلیل سایت وان‌ فوتبال سرنوشت بازیکنانی که در آن روز در ترکیب اصلی حضور داشتند را بررسی کرده است.

درون دروازه در آن دیدار، آندرس لیندگارد قرار داشت که در ۵ سال برای یونایتد تنها ۲۹ بازی انجام داد و سال بعد به وست برومویچ رفت. او در سن ۳۶ سالگی و در لیگ سوئد از فوتبال خداحافظی کرد. در خط دفاعی منچستر در آن بازی، والنسیا حضور داشت که به تازگی یونایتد را ترک کرده و در اکوادور به فوتبال ادامه می‌دهد، فیل جونز هنوز در یونایتد حضور دارد، جانی اوانز در سن ۳۲ سالگی بازیکن ثابت تیم لسترسیتی است، و الکساندر باتنر که خیلی‌ها او را به خاطر ندارند زیرا بازی‌های کمی برای منچستر انجام داد و هم‌اکنون در لیگ آمریکا بازی می‌کند.

تام کلورلی هم‌اکنون در واتفورد حضور دارد. مایکل کریک که یکی از بهترین بازیکنان منچستر زیر نظر فرگوسن بود حالا در کادر فنی شیاطین سرخ حضور دارد، اندرسون هم که ۹ سال در منچستر حضور داشت مدتی به طور قرضی در فیورنتینا بازی می‌کرد و سال گذشته پس از بازی در آدنا دمیر اسپور از فوتبال حداحافظی کرد. شینجی کاگاوا، بازیکن ژاپنی آن دوران یونایتد هم‌اکنون در رئال ساراگوسا بازی می‌کند.

در خط حمله منچستر در آن بازی فن‌پرسی و خاویر هرناندز حضور داشتند. فن پرسی که با گل‌های خودش زمینه‌ساز قهرمانی منچستر شد و ۳۰ بار تور دروازه حریفان را به لرزه درآورد در فاینورد به گلزنی ادامه می‌دهد، چیچاریتو که ۱۵۷ بار برای منچستر بازی کرد و ۵۹ گل زد هم حالا در آمریکا به فوتبال ادامه می‌دهد.

۲    
آی اسپورت
2020-05-23 18:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر