فهرست
نوری تکذیب کرد: هیچ توافقی در کار نیست
نوری تکذیب کرد: هیچ توافقی در کار نیست

نوری تکذیب کرد: هیچ توافقی در کار نیست

آی اسپورت - بعد از منتفی شدن بازگشت آندره آ استراماچونی به استقلال شایعات زیادی در رابطه با گزینه‌های سرمربیگری این تیم به گوش رسید؛ با این حال طی روزهای گذشته از الکساندر نوری به عنوان اصلی‌ترین گزینه آبی های تهران نام برده شد. در ادامه شایعات حضور نوری در استقلال، امروز احمد سعادتمند در مصاحبه ای با سایت رسمی این باشگاه اعلام کرد که آنها با این سرمربی به توافقات نهایی دست یافته اند و در صورت موافقت هیئت مدیره استقلال، حضور الکس نوری در این تیم به شکل رسمی اعلام خواهد شد.

با این حال ساعتی پیش بود که هیئت مدیره استقلال به شکل رسمی حکم برکناری احمد سعادتمند از مدیریت این باشگاه را امضا کرد تا حضور الکس نوری نیز در این تیم در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. در همین رابطه روزنامه ایران ورزشی نیز مصاحبه ای با مدیر برنامه نوری در این باره انجام داد که او پیرامون حضور این سرمربی در استقلال گفت: "آلکس تصمیمی برای حضور در استقلال ندارد». مدیر برنامه‌های مربی ایرانی-آلمانی با اشاره به عدم اطمینان از بدنه مدیریتی باشگاه استقلال گفت: «هرج و مرج عجیب درون باشگاه و البته وعده‌های اعلام شده آن چیزی نبود که آلکس نوری را مجاب به حضور در ایران و باشگاه استقلال بکند."

چند ساعت بعد از این اتفاقات اما حالا خود الکساندر نوری به توافق با باشگاه استقلال واکنش نشان داده است. او در صفحه اینستاگرام خود در این باره گفت: " هموطنان عزیزم متاسفانه این چند روز شایعات زیادی با اسم من ساخته شد ولی تا امروز هیچ توافق جدی و صادقانه ای با هیچ تیمی نداشتم. قلب و روح و آرزوی من همیشه ایران است. به امید دیدار زود."

 

 

 

 

 

۱ ۲  
آی اسپورت
2020-09-30 18:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محمد
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹، ۰۸:۰۲
ولش کنید آقا مگه ایشون مربی هستند که اینهمه درباره اش مطلب می نویسید؟ یک دستیاری که بعد از اخراج سرمربی وردربرمن جانشینش شد و چند بازی تیم نتیجه گرفت و با اشتباه مدیران وردربرمن سرمربی فصل بعد هم انتخاب شد اما 10 بازی آغازین فصل را با ضعیف ترین نتایج برای وردربرمن رقم زد تا سریع برکنار شود. از اون به بعد با پارتی یکی دو جای دیگه دستیار شد اما باز هم اخراج شد. بخدا صحبت از مربی شدن امثال اینا خیانت به نسل جوان ایرانی است.
ارتش سرخ
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹، ۱۱:۳۱
بهترین گزینه ممکن برای استقلال،هر چند بعید میدونم در فضای شخص سالاری و فرار از مسئولیتی که در بین ارکان استقلال وجود داره قادر به نتیجه گیری عالی بشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر