فهرست
رقابت در استقلال: ترافیک وینگرها
رقابت در استقلال: ترافیک وینگرها

رقابت در استقلال: ترافیک وینگرها

آی‌اسپورت- آمادگی نسبتا مناسب همه بازیکنان استقلال، کار منصوریان را برای انتخاب ترکیب اصلی آبی‌ها بسیار سخت کرده است. سرمربی استقلال در ابتدای فصل تیمی بسته که با وجود ممنوعیت نقل و انتقالاتی در نیم فصل و جدایی چند بازیکن، باز هم در هر پست حداقل 2 بازیکن نسبتا با کیفیت داشته باشد اما شاید بیشترین ترافیک، تعداد زیاد وینگر در استقلال است طوری که باعث شده هیچ بازیکنی نتواند ادعا کند در این تیم حتما می‌تواند در ترکیب ثابت به میدان برود. از طرف دیگر حریفان هم طی بازی‌های مختلف نمی‌دانند با چه ترکیبی روبه‌رو خواهند شد.

منصوریان در بیشتر بازی‌های نیم فصل دوم ترجیح داده از علی قربانی در پست وینگر راست و چپ استفاده کند تا این بازیکن بتواند از گوشه‌ها به باکس حریف اضافه شود و در راه گلزنی به کاوه رضایی کمک کند. قربانی در بیشتر بازی‌های این فصل در پست وینگر چپ بازی کرده و اگر قرار باشد او در بازی با پدیده جزو یازده مرد اصلی باشد، منصوریان باید از بین جابر انصاری، بهنام برزای و محسن کریمی یکی را برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی در پست وینگر راست انتخاب کند. محسن کریمی با سرعت بالایش می‌تواند دفاع هر حریفی را به هم بریزد. بهنام برزای با دوندگی بالا می‌تواند کار دفاعی و پرس را از جلوی زمین شروع کند و جابر انصاری هم به خوبی می‌داند در فضاهای خالی خود را صاحب موقعیت گل کند. این منصوریان است که بر اساس سیستمی که می‌خواهد در بازی با پدیده داشته باشد می‌تواند از بین این بازیکنان یکی را انتخاب کند.

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-04-28 22:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
م.م
جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۳۳
شما که شماتیک! می کشیدین ۴۴۲ بود،حالا قربانی شد وینگر.منتظرم ترکیب استقلال رو برابر پدیده ببینم.هزار بار گفتم استقلال ۴۲۳۱ بازی می کنه ولی همه چه تو خبرا چه تو توییت می نوشتن ۴۴۲
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر