فهرست
عامل خداحافظی خسرو از زبان آرش: یه بابایی!
عامل خداحافظی خسرو از زبان آرش: یه بابایی!

عامل خداحافظی خسرو از زبان آرش: یه بابایی!

آی اسپورت – آرش برهانی هم در پستی اینستاگرامی نسبت به خداحافظی خسرو حیدری از فوتبال واکنش نشان داد. او نوشت: «خسرو جان خسته نباشی، سالها با صلابت، غيرت و تعصب برای تيم محبوبت بازی كردی و دل ميليون‌ها عاشق به اين تيم و شاد كردی و چقدر خوب كه آخرين بازى رو هم برای استقلال انجام دادی و به نظر من با اينكه می‌تونستى خيلی بهتر از فوتبال خداحافظی كنی و يه بابایی نزاشت ولى چقدر باشكوه و در اوج خداحافظی كردی. برات در مراحل بعدی زندگی آرزوی موفقيت ميكنم.»

منظور او از «یه بابایی» که اجازه نداد حیدری خیلی بهتر از فوتبال خداحافظی کند احتمالا همان کسی است که پژمان منتظری در مصاحبه بعد از بازی استقلال و سپیدرود از او حرف زد. کسی که مدت‌هاست در اطراف باشگاه استقلال حضور دارد، با اکثر مدیران، مربیان و بازیکنان رابطه نزدیکی برقرار کرده و البته مشکلات زیادی هم برای این باشگاه ایجاد کرده است.

۷ ۲  
آی اسپورت
2019-05-20 16:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
کنت دراکولا
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۳۷
کاری ندارم بابایی کی هست و قبلا چه کارها کرده ولی اگه باعث خداحافظی خسرو حیدری شده که کار خیلی خوبی برای استقلال انجام داده!!خسرو حیدری الان شده بود ایینه دق کیسه کشها با بازیش!!!!اگه بابایی باعث خداحافظیش شد دست مریزاد داره.تا جوون بود یه سال یه سال میبست پیر شده طولانی میبنده قراردادشو!!خاک تو سر کیسه که میگن بابایی با این خدمت میگن بده!!!!!!
۶
تاج
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۴۳
ظاهرا محمودرضا بابایی همه کاره باشگاه استقلاله !
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر