فهرست
چهره برتر: کوتینیو، بهترین برزیلی اروپا در 2016
چهره برتر: کوتینیو، بهترین برزیلی اروپا در 2016

چهره برتر: کوتینیو، بهترین برزیلی اروپا در 2016

آی اسپورت- با توجه به نزدیکی به پایان سال ۲۰۱۶  برزیلی ها با رای گیری از کاربران خود به صورت اینترنتی بهترین لژیونر فوتبال کشورشان را در اروپا مشخص می کنند. اکنون برنده این عنوان در سال ۲۰۱۶ نیز مشخص شده است. فیلیپه کوتینیو که مدتی است به دلیل مصدومیت از ترکیب لیورپول دور بوده، به عنوان بهترین بازیکن فوتبال برزیل شاغل در اروپا در سال ۲۰۱۶ انتخاب شد. او در این رده بندی توانست ۴۸ درصد آرا را به خود اختصاص بدهد و در جایگاه نخست قرار بگیرد. کوتینیو در این سال در تیم ملی برزیل هم بازی‌های خوبی از خود نشان داد و زمزمه های پیوستن او به رئال مادرید برای فصل بعد شنیده می شود.

نیمار از بارسلونا با ۳۳ درصد در جایگاه دوم قرار گرفت و مارسلو، مدافع رئال مادرید هم با ۱۴ درصد در جایگاه بعدی ایستاد. همچنین در این رده بندی داگلاس کاستا از بایرن مونیخ و روبرتو فیرمینو از لیورپول در جایگاه های بعدی قرار گرفتند.

کوتینیو پیشتر به خاطر مصدومیت سال ۲۰۱۶ رتا به پایان برد و نمی تواند در ترکیب لیورپول برای دو بازی پایانی نیم فصل لیگ برتر به میدان برود. او باید منتظر حضور این بازیکن در ترکیب تیمش برای بازی‌های ژانویه باشیم.

۱    
آی اسپورت
2016-12-25 13:34:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر