فهرست
کنفرانس CL: #تمرکز #گل نخوردن
کنفرانس CL: #تمرکز #گل نخوردن

کنفرانس CL: #تمرکز #گل نخوردن

آی‌اسپورت- مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با بازی رئال مادرید-ناپولی، و بایرن‌مونیخ-آرسنال در شب دوم پیگیری می‌شود. نشست خبری پیش از بازی مربیان تیم‌ها را می‌خوانید:

زیدان، سرمربی رئال مادرید: می‌خواهم متمرکز باشم، می‌دانیم که بازی 50-50 است؛ فردا بازی اول را در خانه برگزار می‌کنیم و می‌دانیم که می‌توانیم به آنها آسیب برسانیم و آنها هم این توانایی را دارند که به ما ضربه بزنند. باید متمرکز باشیم. در خط حمله آنها بازیکنان خوبی دارند، خوب حرکت می‌کنند، و شدت کار بالایی دارند. و بازیکنانی که از لحاظ تکنیکی خیلی خوب هستند. آنها نفوذهای زیادی انجام می‌دهند و بسیار سریع هستند. چگونه می‌توانیم با آنها مقابله کنیم؟ با تمرکز. این بحث تمرکز است. و آنچه برای من جالب است، این است که ما در خط حمله چه کار می‌توانیم بکنیم. این بازی بسیار مهمی است، و ما از اهمیت آن آگاهیم؛ اما فینال در کاردیف برگزار می‌شود. ما دو بازی داریم، که اولی فردا برگزار می‌شود و ما آماده این نبرد سخت هستیم. خوشحالیم که دوباره در لیگ قهرمانان بازی می‌کنیم. خیلی هیجان‌زده هستیم.

 ساری، سرمربی ناپولی: تنها تردیدی که دارم این است که با 3 مهاجم به مصاف رئال مادرید برویم یا 4 مهاجم. اینگونه نخواهد بود که با تغییر دو یا سه بازیکن به تیمی تبدیل شویم که عقب‌نشینی کنیم و در محوطه جریمه خودی، فشار رئال را تحمل کنیم. برای این کار باید 11 بازیکنم را تغییر دهم و البته که من قادر نیستم چنین سبک بازی از تیمم بگیرم. به همین خاطر هجومی‌ترین تیم ممکن را به زمین می‌فرستم، ذهنیت این جا مهم است، اگرچه با این کار ریسک را هم می پذیریم، امّا رویکرد بزدلانه هم چندان سازنده نخواهد بود. ما باید با دیوانگی فوق‌العاده به فوتبال خودمان فکر کنیم. باید بدانیم که در مقابل بهترین تیم‌های دنیا در چه سطحی قرار داریم. تیم باید به این فکر کند که آمدن به مادرید و بازی مقابل رئال مادرید مسئله فوق‌العاده‌ایست، مهم است که این جا بازی خودمان را ارائه دهیم. من قدردان این هستم که فوتبال را از سطوح پایین شروع کردم و تجربه فوق‌العاده‌ای کسب کردم، من در لیگ‌های سطح پایین هر چیزی را دیده‌ام. فکر می‌کنم این تجربه‌ایست که همه مربیان باید داشته باشند.

ونگر، سرمربی آرسنال: باید روی آینده تمرکز کنیم. فکر می‌کنم باید روی عملکردمان تمرکز کنیم چون بایرن مونیخ تیم مدعی است. باید در جلوی زمین خوب باشیم و بازی در خط حمله در سطح مورد نظر باشد. انجام بازی برگشت در خانه امتیاز بزرگی است اما هر کاری که در آلمان انجام دهیم بر شانس‌هایمان برای بازی خانگی تاثیر خواهد گذاشت. باید بازی‌های گذشته با بایرن مونیخ را فراموش کنیم؛ تجربه بازی برابر آنها را داریم و هر سال آنها در تلاش برای قهرمانی‌اند. انتظار دارم بایرن مثل همیشه سعی در تسلط بر بازی داشته باشد. آنها مالکیت زیادی خواهند داشت و در حملات سریع خواهند بود. برابر آنها باید عملکردی عالی داشته باشیم.

آنچلوتی، سرمربی بایرن: ما برای گل نخوردن بازی نخواهیم کرد اما می‌خواهیم یک بازی خوب انجام دهیم. می‌دانیم آرسنال تیمی خوب و بسیار قوی است. برای شکست دادن آرسنال به 180 دقیقه بازی خوب نیاز داریم. ما می‌توانیم نسبت به بازی‌های قبلی بهتر بازی کنیم اما من در کل از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. هدف ما این است که در تمامی رقابت‌ها عملکردی خوب داشته باشیم. برای پیروزی در لیگ قهرمانان شما نیاز به شجاعت، تجربه و همچنین شانس و اقبال خوب دارید. بیشتر از همه به نظرم شجاعت لازم است و تیمی که شجاعانه بازی کند برنده خواهد شد. ما می خواهیم که تعادل خاصی بین حمله و دفاع برقرار کنیم.

     
آی اسپورت
2017-02-15 01:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر