فهرست
بیانیه تراکتور؛ پیگیری و مجازات خاطیان
بیانیه تراکتور؛ پیگیری و مجازات خاطیان

بیانیه تراکتور؛ پیگیری و مجازات خاطیان

آی اسپورت - باشگاه تراکتور تبریز در خصوص اتفاقات رخ داده در دیدار هفته هفدهم این تیم مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

«بسمه‌تعالی. متاسفانه آنچه در بازی تراکتور و پرسپولیس تهران گذشت، چیزی جز نفرت‌پراکنی نبود. رفتارها و شعارهای توهین‌آمیز قومیتیِ هواداران میزبان که بیرون از ورزشگاه و سکوها رخ داد و ویدئوهای آن طی روز گذشته در شبکه‌های مجازی منتشر شد، در نوع خود بی‌سابقه بود. بی‌شک توهین در هر حالت که باشد نکوهیده است، اما نمایش رفتارهای ناشایست و به سخره گرفتن بخش اعظمی از ملت شریف کشورمان، جای بسی تاسف است و هیچ دغدغه‌مند ایرانی، این‌گونه اجازه نمی‌دهد اقوام به سخره گرفته شوند. به‌راستی اگر این اتفاقات در تبریز رخ می‌داد، واکنش مسئولان امر به چه شکل بود؟ همانانی که وقتی دردانه‌های پایتخت در تبریز بازی دارند، دو روز قبل از آن و هفته‌ها بعد از بازی، حاشیه‌ها را پیگیری می‌کنند، اکنون چرا سکوت کرده‌اند؟ البته آنچه در داخل زمین اتفاق افتاد، کم از حواشی خارج از زمین نداشت و داور مسابقه نیز با تصمیمات اشتباه خود، علاوه بر افزودن به التهاب سکوها، حقی بزرگ از تیم تراکتور و هواداران پرشور آن پایمال کرد.

باشگاه بزرگ تراکتور ضمن محکومیت شدید اقدامات و رفتارهای هواداران منتسب به تیم پرسپولیس، بدون هیچ اغماض و چشم‌پوشی، توهین آن عده را از طریق مراجع قانونی پیگیری کرده و خاطیان را تا اجرای مجازات دنبال خواهد نمود. این امر ضمن التیام آزردگی خاطر مردم شریف خطه آذربایجان، درس عبرتی برای آنانی خواهد بود که طی سالیان گذشته آنچه خود شایسته آن بوده‌اند را به هواداران وارسته و پرشور تراکتور نسبت داده‌اند. همچنین از مسئولان استانی و کشور نیز انتظار می‌رود ضمن اعلام موضع رسمی درخصوص اتفاقات ورزشگاه آزادی، باشگاه تراکتور را در پیگیری موضوع همراهی نمایند.»

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-01-28 00:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امیرحسین
چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸، ۱۰:۵۶
اون وقت فحاشی و تهدیدهای تماشاگران همیشه عصبانی تراکتور در ورزشگاه یادگار امام خصوصا علیه پرسپولیس کی پیگیری می شود!!! بعد از هفته 18 حالا حکم هفته دوم بازیها که یک بار صادر شده اومده و باز هم یک هفته مهلت بابت تجدید نظر (البته همونم اگر بازی با پرسپولیس یا این تیم نبود صادر نمی شد خواستن توجیهی برای محرومیت و جریمه پرسپولیس داشته باشند)!!! حاشا به این همه مماشات با این تیم و مالکش!!!منطق و انصافم آرزوست جناب زنوزی و تراکتورچی سازیها!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر