فهرست
سیدجلال:کسی نمی‌تواند برای پرسپولیس شرط بگذارد
سیدجلال:کسی نمی‌تواند برای پرسپولیس شرط بگذارد

سیدجلال:کسی نمی‌تواند برای پرسپولیس شرط بگذارد

آی‌اسپورت- سیدجلال حسینی پس از پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل بادران در یک‌هشتم نهایی جام حذفی، گفت:بازی سختی بود و می دانستیم بازی سختی داریم. یک بازی سخت هم برابر نفت آبادان داشتیم و الان هم با تیم دوم لیگ یک بازی داشتیم که فوتبال خوبی بازی می کند. کار برای ما سخت شد؛ اما نیمه دوم فوق العاده بود.

مشکلات تیم: فردا یک جلسه داریم و بعد از جلسه مشخص می شود.

پرسپولیس باز هم در نبود او گل خورد: اینگونه نیست که با غیبت من تیم گل دریافت کند. شاید بازی بعدی من باشم و گل هم بخوریم و اینگونه نیست که حضور یک بازیکن تاثیر داشته باشد.

مشکلاتی که بازیکنان دارند: ما از گرشاسبی بابت زحمات تشکر می کنیم؛ اما متاسفانه مشکلات از قبل باقی مانده و او برای حل مشکلات قبلی زحمت می کشد.

تا چه زمانی برای حل مشکلات صبر می کنید؟ بحث صبر یا کار دیگری نیست. مطمنئا همه می بینند که گرشاسبی تا چه اندازه تلاش می کند. هیات مدیره باید بیشتر تلاش کند تا مشکلات قبلی حل شود.

آیا بازیکنان شرط گذاشته اند که بعد از تسویه حساب تمدید خواهند کرد؟ بازیکن نمی تواند شرط بگذارد، زیرا پوشیدن پیراهن پرسپولیس افتخار است و بازیکنان با همه وجود در خدمت تیم هستند. مشکلات با گولچ و جری و یک سری مشکلات دیگر است که امیدوارم حل شود. من اصلا در جریان جزییات نیستم؛ اما باز هم از گرشاسبی ممنون هستم که همواره به تیم سر می زند.

۱۴ ۲  
آی اسپورت
2017-12-15 19:21:00
نظر دهید

۲ نظر
666666
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۵
بازیکن نمیتواند شرط بگذارد زیرا پوشیدن پیراهن پرسپولیس افتخار است.
ماشالله ب غیرتت سید.
از الان دلهره اینو دارم وقتی بازنشسته شی پرسپولیسم کی بذاره جات ک مث خودت باشه.
۴
آنتی شومن
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۲
به غیر از طارمی و بیرانوند و.... خخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر