فهرست
دیسلایک؛ ذوب در آسیا با درایت اصفهانی
دیسلایک؛ ذوب در آسیا با درایت اصفهانی

دیسلایک؛ ذوب در آسیا با درایت اصفهانی

آی اسپورت - «اتفاقا در زمان اصفهانی‌ها بوده که تیم ملی راحت به جام جهانی رفته و بهترین فدراسیون آسیا هم شدیم. ۷۰ سال فدراسیون فوتبال در تهران بوده حالا اگر چند سالی در اصفهان هم باشد که مشکلی پیش نمی‌آید!»

این بخشی از آخرین مصاحبه سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن با خبرگزاری میزان و واکنش او به اتفاقاتی است که در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال افتاده است. مدیرعامل جنجالی ذوب‎آهن که مدتی پیش با اصطلاح «درایت اصفهانی» خبرساز شده بود ظاهرا قصد ندارد دست از جنجال و حاشیه بردارد و از هر فرصتی برای یادآوری حضور پررنگ اصفهانی‌ها در فدراسیون فوتبال استفاده می‌کند. او زیرکانه از صعود راحت تیم ملی به جام جهانی و انتخاب به عنوان بهترین فدراسیون فوتبال آسیا استفاده کرده و با این دو فاکتور، عملکرد اصفهانی‌ها در فدراسیون را مثبت ارزیابی می‌کند. هرچند خود او هم به خوبی می‌داند که فدراسیون فوتبال ایران استحقاق انتخاب به عنوان بهترین فدراسیون فوتبال آسیا را ندارد.

به آذری حق می‌دهیم که این فدراسیون را موفق بداند و از عملکردش دفاع کند. فراهم کردن شرایط برای حضور ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا فقط از عهده چنین فدراسیونی برمی‌آمد و ناسپاسی بزرگی بود اگر آذری از دوستان خود در فدراسیون تعریف و تمجید نمی‌کرد. اما کاش جناب آقای آذری ضعف‌ها و ناکارآمدی‌های مسئولان فدراسیون را هم می‌دید و این قدر یک‌طرفه از تاج و همکارانش دفاع نمی‌کرد. در همین چند هفته اخیر ابهامات زیادی در صورت‌های مالی فدراسیون دیده شده و هنوز پاسخ روشنی در این باره داده نشده است. از ماجرای رای کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره اختلافات ایران و عربستان هم نباید بگذریم. قطعا اگر این اتفاقات در دوران مدیرانی غیراصفهانی رخ می‌داد، آذری یکی از منتقدین اصلی فدراسیون بود اما مساله این جاست که لطف تاج و همکارانش در آسیایی کردن ذوب‌آهن نباید بی‌پاسخ بماند!

۶۸ ۲  
آی اسپورت
2017-12-23 16:54:00
نظر دهید

۲ نظر
السا
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۸
این دیگه خیلی وقاحت میخواد که آسیایی شدن ذوب آهن رو به لطف فدراسیون اصفهانی ربط دادین!!!! خب وقتی نفت شرایط شرکت تو لیگ قهرمانان رو نداشته و AFC خواسته تا بهترین نماینده های هر کشور معرفی بشن خب قاعدتا ذوب آهن که تیم چهارم لیگ بوده آسیایی شده. انتظار داشتین مثلا سایپا یا پیکان رو معرفی کنن؟ بدیهیه که ذوب آهن به خاطر ضعف نفت آسیایی شده نه لطف فدراسیون. سر این موضوع به این روشنی هم باید بحث و دعوا کرد؟؟؟!!!
محسن
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۷
از زمین به آسمان میبارد.وقتی نویسنده یک سایت که معمولا باید منطقی و بدور از احساسات رنگی و قومیتی باشد و مثلا دور از جان،در گفتار و نوشتار،الگو باشد در حد یک هوادار چس مغز و احمق،نزول میکند.مثلا اگر قرار نبود ذوب آهن معرفی نشود چه تیمی معرفی میشد؟؟ فکر میکنید اگر حقی از تیمی در این زمینه ضایع شده بود ساکت بودند؟!
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر