فهرست
کانال رسمی فدراسیون؛ مستقل یا وابسته؟
کانال رسمی فدراسیون؛ مستقل یا وابسته؟

کانال رسمی فدراسیون؛ مستقل یا وابسته؟

آی اسپورت - انتشار مصاحبه میک مک درموت دستیار کارلوس کی‌روش در کانال رسمی فدراسیون فوتبال. پس از اینکه حمید استیلی حرف زد و از این گفت که تا به حال از ساختمان پک استفاده نکرده‌اند چند ساعت بعد کانال رسمی فدراسیون فوتبال مصاحبه‌ای از درموت را روی خروجی خودش گذاشت. مصاحبه‌ای که در آن به صورت خیلی بی ادبانه خطاب به استیلی گفته بود که او از خرس‌هایی که در میانمار جا گذاشته برای سیرک استفاده کند!

انتشار این خبر در حالی از سوی کانال رسمی فدراسیون انجام شده که احتمالا خود مهدی تاج که در بیرون از مجموعه بوده از این اتفاق بی خبر بوده است. این برای اولین بار نیست که کانال رسمی فدراسیون فوتبال به صورت خودمختار و تک جزیره‌ای عمل می‌کند و جرقه حاشیه‌ای در فوتبال ایران را منتشر کرده که اصلا مشخص نیست چه زمانی و با چه طریقی خاموش خواهد شد. چند ماه قبل هم اخباری در این کانال منتشر می‌شد که مدیر روابط عمومی وقت از آن بی اطلاع بود!

حال دو حالت اینجا پیش می‌آید. یا اینکه کانال رسمی فدراسیون سیاست‌های مهدی تاج را پیاده می کند و مواضعی که می‌گیرد دقیقا مواضع رییس است، یا اینکه کسانی که این کانال را می‌چرخانند خودمختار هستند و بدون توجه به سیاست‌های کلی فدراسیون برای خودشان می‌برند، می‌دوزند و باعث اختلافی به این بزرگی برای فوتبال ایران می‌شوند.آن هم در شرایطی که تیم ملی در آستانه رقابت‌های جام ملت‌های آسیا قرار دارد و تیم‌های رقیب با امکانات خوبی که دارند خودشان را برای این رقابت‌ها آماده کرده‌اند.

چه خوب است که مهدی تاج به عنوان رییس فدراسیون فوتبال یک توضیح شفاف در این مورد بدهد که کانال فدراسیون فوتبال چه موضعی دارد و با اجازه چه کسی این نقل قول‌ها را بیان می‌کند؟

 

خبر آنلاین

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-10-15 11:23:00
نظر دهید

۱ نظر
اسمان
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۴
تاج ابروی با مدیریت ضعیف خود ابروی ایران وایرانی برده.وحتی عرضه نداره به دستیار کیروش حرفی بزنه.ما بخاطر قهرمانی اسیا این همه توهین بشنویم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر