فهرست
در صورت صعود پرسپولیس؛ از ابوظبی به ابوظبی
در صورت صعود پرسپولیس؛ از ابوظبی به ابوظبی

در صورت صعود پرسپولیس؛ از ابوظبی به ابوظبی

آی اسپورت – پرسپولیس و الاهلی عربستان امشب در ابوظبی دیدار برگشت خود را برگزار می‌کنند تا چهره دومین تیم صعود کننده از منطقه غرب به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود. الهلال عربستان دیشب با عبور از العین امارات خود را به نیمه نهایی رساند، پرسپولیس اگر امشب الاهلی را حذف کند دوباره الهلال را مقابل خود می‌بیند. این دو تیم در مرحله گروهی هم با هم بازی کردند.

پرسپولیسی‌ها اما بازهم از بازی خانگی محروم خواهند بود. به دلیل مشکلات سیاسی بین ایران و عربستان دیدار پرسپولیس و الهلال هم در زمین بی طرف برگزار خواهد شد. الهلال از قبل اعلام کرده بود که ابوظبی را برای برگزاری دیداری خانگی خود انتخاب خواهد کرد. پرسپولیس هم احتمالا دوباره مسقط را معرفی می‌کند. به این ترتیب پرسپولیس اگر امشب الاهلی را در ابوظبی شکست دهد دیدار آسیایی بعدی خود را بازهم در ابوظبی برگزار خواهد کرد.

مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا از قبل قرعه کشی شده است. بازی رفت نیمه نهایی در منطقه غرب سه‌شنبه ۴ مهر به میزبانی الهلال برگزار خواهد شد. پرسپولیس اگر صعود کند ۴ مهر در ابوظبی میهمان الهلال خواهد بود. قرمزها پس از دو هفته دوباره در مجبور خواهند بود در پایتخت امارات با یک تیم عربستانی بازی کند. بازی برگشت پرسپولیس-الهلال(در صورت صعود پرسپولیس) هم سه‌شنبه ۲۷ مهر در مسقط عمان خواهد بود.

 

90tv

۱ ۵  
آی اسپورت
2017-09-12 12:38:00
نظر دهید

۵ نظر
امید از تفت
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۱۱
انشاأالله پرسپولیس صعود کنه تنها گزینه خوب برای میزبانی، ازبکستان است. امارات که از ایران میزبانی نمی کند و در کشورهای آسیایی فقط مالزی و استرالیا پرسپولیس می تواند از پتانسیل هوادار استفاده کند که به دلیل دوری مسافت، برای پرسپولیس مفید نیست. در بقیه کشورهای غرب آسیا هم که پرسپولیس هوادار ندارد بنابراین باید با رایزنی وزارت ورزش و وزارت امور خارجه، ازبکستان میزبان پرسپولیس باشد. تنها گزینه مفید فایده برای پرسپولیس. هرجای دیگه ای بازی برگزار بشه فقط به سود الهلال و به ضرر پرسپولیس است.
۵ ۳
ویلی
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۱۵
استاد این ایده طلایی شما قبلن یک میلیون دفعه به اذهان خطور کرده، محض ازبکستان نپذیرفته میزبانی از تیمای ایرانیو....یه راه بهترم هست اینکه همفکران شما یادبگیرید دنیای امروز بیابونای صدراسلام نیست قرن بیست و یکمه و از درودیوار سفارت بالا نرید!!
۹
امید از تفت
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۴۰
ویلی میلی، وقتی چیزی نمی فهمی مجبور نیستی نظر بدی. قبول نکردن مربوط به جواب منفی فدراسیون ازبکستان در جواب درخواست فدراسیون ایران برای میزبانی بوده. وقتی میگم باید از کانال وزارت امور خارجه رایزنی بشه میدونی یعنی چی!!؟ تفاوت فدراسیون با وزارت امور خارجه را درک میکنی!!؟ میدونی فدراسیون از طریق وزارت امور خارجه پولهای بلوکه شده در فیفا را گرفت!!؟ اصلاً میدونی وزارت امور خارجه چیه و چیکار میکنه!!؟ بعد از کجا فهمیدی اونایی که از دیوار سفارت بالا رفتند همفکرای من هستند!!؟ اندکی فکر و تأمل بعد نظر دادن بد نیست. فقط ادعا
۴
ویلی
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۴۶
اختیار دارید کیه حضرتعالیو نشناسه آتش به اختیارای شما در سایت معروفه!! وقتی سفارت پیگیری میکنه یعنی همون وزارت امور خارجه دیگه پسر خوب چیو با چی مقایسه میکنی پولهای بلوکه شده تو زوریخ بابت تحریما چه ربطی داره نکنه انتظار داری ظریف واسه این درخواست رسمن خودش بره اونم وقتی همش یه ماه دیگه بیشتر نمونده ازین فصل ای سی ال، در ضمن وقتی معاونین اقتصادی باشگاه ها و هیئت مدیره ها هرچی سفر و رفت و آمد تیما بیشتر باشه حق و حسابی که از آژانسای خرید بلیط و هتلای محل اسکان و....بهشون میرسه بیشتره خودشونم کشته مرده قیمتای پایین مسقط و یه سفر اضافی به اماراتن از خدا خواسته راضین دیگه بحث من و شما چه فایده داره...
مهدی
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۴۳
بازی پرسپولیس و الاهلی می تونست پرتماشاگرترین بازی باشه. بازی رفت توی آزادی. بازی برگشت توی ورزشگاه مدرن و باشکوه ملک عبدالله.اعتباری برای لیگ قهرمانان آسیا. حیف شد. هر چند یه جورایی به نفع ما هم شده. تیم های عربستانی بسیار قدرتمندن و بازی کردن جلوی هفتاد هزار تماشاگر عربستانی برای ما کمی ناجوره. چون ما معمولا تیم های عربی رو با ورزشگاه های خلوت و نیهمبون و آواز چندتا مطرب میشناسیم و به اینجوریش عادت نداریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر