فهرست
تحریم شجاعی و حاج‌صفی در سیما/ عادل مقصر نیست
تحریم شجاعی و حاج‌صفی در سیما/ عادل مقصر نیست

تحریم شجاعی و حاج‌صفی در سیما/ عادل مقصر نیست

آی اسپورت – برای دومین هفته پیاپی در برنامه 90 و در بخش با لژیونرها خبری از مسعود شجاعی و احسان حاج‎صفی نبود. همین موضوع باعث شده تا انتقاداتی از عادل فردوسی‌پور در محافل فوتبالی و فضای مجازی صورت بگیرد. منتقدان او می‌نویسند فردوسی‌پوری که دو هفته متوالی، بخش عمده‌ای از وقت برنامه خود را به بحران بلیت‌فروشی اختصاص می‌دهد باید حداقل به نام این دو بازیکن اشاره کوچکی کند اما این کار را انجام نمی‌دهد.

واقعیت این است که تصاویر و اخبار مربوط به بازی‌های این دو بازیکن در یونان در هر دو هفته گذشته، در بخش لژیونرهای برنامه 90 قرار داشت اما مدیران ارشد شبکه 3 سیما و ناظران پخش، این بخش‌ها را حذف کرده‌اند. گویا دستورالعملی شفاهی هم وجود دارد که طبق آن فعلا هیچ خبری از حاج‌صفی و شجاعی از رسانه ملی پخش نمی‌شود و به نام آنها حتی در حاشیه گزارش بازی‌های دیگر هم اشاره نمی‌شود. گفته می‌شود این وضعیت تا تعیین تکلیف این دو بازیکن ادامه خواهد داشت.

۶ ۶  
آی اسپورت
2017-08-22 15:56:00
نظر دهید

۶ نظر
ریزگرد سرخ آسیا
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۴۸
ما انقلاب نکردیم که شما اختیار فوتبال بازی کردن مقابل همه تیم هارو داشته باشین
۲ ۲
عمو تورج
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۵۶
ما انقلاب کردیم تا تاج سابق و عمامه فعلی به جز پول صاحب رانت های دیگری هم باشه... مثلا دسته جمعی دوپینگ کنن صداش در نیاد! به داور ال سی دی بدن پیگیری نشه ! براش مستقیما فدراسیون بازیکن بگیره حقوق کارمندهاشو بده جیک کسی در نیاد... بعد هم برن از عربها 6 تا بخورن بیان...
arash
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۰
شما غلط کردین انقلاب کردین
۴
م.
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۰۶
چرا چرت و پرت مینویسید؟ توی چند برنامه خبری تا حالا بحث این دوتا مطرح شده و مجری خودش موضوع رو پیش کشیده. اخرین مورد هم مصاحبه تاج که با سوال مجری مجبور به صحبت شد و میتونست هر جوابی بده چون برنامه زنده بود.

اگه دستوری برای بایکوت باشه همه شبکه ها و برنامه ها رعایت مجبورن بکنند ، نه فقط نود!!
۳ ۲
جاويد
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۴۶
آخه مگه ٩٠ با برنامه عمو پورنگ يكيه؟؟
۲
ن.
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۳
چرت و پرت رو خودت می نویسی میم عزیز. برنامه نود دو هفته پیش رو نگاه می کردی می دیدی که از همه لضیونر ها گفت غیر از حاج صفی و شجاعی. بله، راجع به بازی با مکابی و وضعیتشون حرف می زنن، ولی فقط همین، چون در نظر اینها این دو نفر دیگه آدم نیستند و فقط باید در مورد تنبیهشون حرف زد. یه چرت و پرت دیگه هم که می نویسی اینه که انگار توی این کشور همه چیز بر اساس اصول و قانونه. معلومه دیگه وضع چطوره، از چی دفاع می کنی شما؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر