فهرست
پالس مثبت برانکو؛ نبی به جای گرشاسبی؟
پالس مثبت برانکو؛ نبی به جای گرشاسبی؟

پالس مثبت برانکو؛ نبی به جای گرشاسبی؟

آی اسپورت – در شرایطی که هر روز موعد رفتن حمیدرضا گرشاسبی از پرسپولیس نزدیک و نزدیک تر می شود، بحث جانشینی او هم قوت می گیرد. از یک سو بحث واگذاری تیم ها قوت گرفته و وزیر را می خواهند برایش استیضاح کنند و حتی تیم علی پروین و پیشکسوتان باز پیش افتاده اند تا با خریدن سهام مالک باشگاه باشند. از سوی دیگر هم برانکو و سید جلال با تحصن تیم، پیام مهمی به گرشاسبی دادند که از دست یکسری نزدیکانشان شاکی هستند.

در این شرایط که گرشاسبی با قانون منع به کارگیری بازنشستگی باید ۱۵ آذر از این تیم برود، پرسش این است که چه کسی جایش را می گیرد. پرسشی که حالا پاسخ آن به واقعیت نزدیک تر شده است؛ مهدی محمد نبی دبیرکل پیشین فدراسیون فوتبال. او که پیشتر هم نایب رئیس پرسپولیس بوده و با تیم عابدینی و رفقا هم رفاقتی قدیمی دارد. نبی اما منتقدان بسیاری دارد و تا اسمش مطرح شد برایش گارد گرفتند و پرونده های قبلی اش در فدراسیون را منتقدانش مطرح کردند.

حتی گروهی به واسطه ای که این روزها می کوشد نبی را بیاورد اشاره کردند که قبلا در استقلال بوده و از این حرف ها ولی حالا برانکو کاری کرده که انگار شانس آمدن نبی را پررنگ تر نشان می دهد. او پوستر همایشی فوتبالی را تبلیغ کرده که اسپانسر برگزاری اش مجموعه فعلی مهدی محمد نبی است و این یعنی یک پالس مثبت برای مدیر آینده تیم. اگر چه از شب گذشته جبهه جدیدی درباره احتمال مدیریت افشین پرسپولیس به راه افتاده است. مردی که تا چند روز قبل با محرومیت ۵ ساله مواجه بود و حالا تبرئه شده و می گویند مدیر قرمزها می شود!

 

خبر آنلاین

۲ ۱۰  
آی اسپورت
2018-11-29 11:14:00
نظر دهید

۱۰ نظر
Asqar
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۲
یکی را که ۴۰۰ میلیون رشوه گرفته را میگذارند مدیر عامل پرسپولیس!! این یعنی چی؟ مگه مدیرعامل را باید برانکو تایید کنه؟!!
۲
Asqar
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۲
یکی را که ۴۰۰ میلیون رشوه گرفته را میگذارند مدیر عامل پرسپولیس!! این یعنی چی؟ مگه مدیرعامل را باید برانکو تایید کنه؟!!
۲
قاسم
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۳
یا خدا ببین اینا به چه ذلالتی افتادن که باید سرمربیشون واسه انتخاب مدیر عامل جدید اوکی بده!!! یعنی خاک بر سر همچین باشگاه حقیری. باید در این باشگاهو گل گرفت
۴
....
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۱
جالبه .برانکو قراره برای چرتپولیس مدیر عامل انتخاب کنه.بعد یه نشت لنگی میگن کیروش تو کار فدراسیون دخالت میکنه
۶
کامنت
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۴
یعنی آقای نبی قبل از اومدن نظر مثبت وحمایت پروفسور رو با یه قرارداد تبلیغاتی چرب و تپل بدست اورده !! شما اسم اینو چی میذارید ؟
حالا اینکه انتخاب مدیرعامل هیچ ربطی به مربی نداره بماند ... !
به نظر میاد پست مک درموت خیلی بی ربط هم نبوده !
۴
امید از تفت
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۲۵
فقط محمدحسن انصاری فرد. در حال حاضر بهترین گزینه هست.
۳
.
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۵
.
666
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۴
افشین پیروانی مدیری عالی برای پرسپولیسه جوان از با تعصب ها سرخ و کارامد بر خلاف مدیران دولتی
۲
محسن
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۸
لعنت به تو بره ای اسپرت یک کلمه راجع به توهین مربی تیم ملی به برانکو ننوشتی حالا اگه بر عکس بود اونجای خودتونو پاره میکردین که برانکو توهین کرده.
۲
فقط پرسپولیس
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۷
باز یه رسانه برای بازدید بیشتر یه خبر الکی کار کرد این کیسه کشای حقیر هارشدن اول که پیروانی تبرئه شد دوم شما کیسه کشا خیلی مردین و ادعاتون میشه بین فضاحت مربی خودتون و پسرش رو درست کنید که بازیکن چهل هزار دلاری رو چهارصد هزار دلا بهتون قالب کردن آخه شما چقد بی فکر و بدبختین خدا
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر