فهرست
نگرانی برانکو در کنفرانس؛ تیم مثل گذشته شاداب نبود
نگرانی برانکو در کنفرانس؛ تیم مثل گذشته شاداب نبود

نگرانی برانکو در کنفرانس؛ تیم مثل گذشته شاداب نبود

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی یک-یک تیمش مقابل فولاد خوزستان چندان قبراق نبود. تیم او در یک بازی سخت و حساس پیروزی را در آخرین لحظات از دست داد. برانکو در کنفرانس خبری بعد از بازی از مشکلات تیمش گفت.

تساوی عادلانه بود

انتظار یک بازی خیلی سخت را داشتیم و واقعاً هم بازی سختی بود. یک بازی سخت، محکم و هجومی را از سوی دو تیم شاهد بودیم. تیم میزبان محکم بازی کرد و ما هم همین‌طور بودیم. به‌هرحال نتیجه کسب شده منطقی بود. ما وقتی یک بر صفر جلو بودیم، نتوانستیم راهی برای به ثمر رساندن گل دوم پیدا کنیم. تیم میزبان یک امتیاز گرفت و به‌هرحال این تساوی عادلانه بود. هنوز تا آخر فصل خیلی مانده و طبیعی است حالا حالاها نتایج غیرمنتظره زیادی خواهیم دید. ما در نیمه دوم به بازیکنان‌مان گفتیم که دنبال گل دوم باشند و برنامه هم داشتیم، اما تیم میزبان با تمام شجاعت و توان بازی کرد. قبل از این هم گفتم اگر گل دوم را می‌زدیم، می‌توانستیم برنده باشیم.

از محرومیت‌مان ترسی ندارم

از اینکه پنجره نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس بسته شده است هیچ ترسی ندارم. ما بازیکنان خوب و نیمکت خوبی داریم. چهار بازیکن اصلی ما امیری، طارمی، ماهینی و نوراللهی امروز بازی نکردند. علی‌رغم بسته بودن پنجره، ما در تیم‌مان بازیکنان خوب داریم و سعی می‌کنیم آنها را حفظ کنیم.

شاداب نبودیم

ما در سخت‌ترین موقعیت قرار داریم. پیش از بازی ما در جام حذفی صنعت نفت آبادان 10 روز فرصت استراحت داشت، در حالی که ما فقط چهار روز استراحت کردیم. امروز هم همین‌طور بود و ما بعد از پنج روز بازی کردیم، اما فولادی‌ها نیم‌فصل را استراحت کرده بودند. اکنون هم به همین شکل است و نمی‌توانیم به عقب برگردیم و این مسئله باعث شده شادابی‌مان گرفته شود. بازیکنانم می‌دانند که چه روزهای سختی را در پیش داریم و الان چاره‌ای نداریم و باید سعی کنیم توان بازیکنان را برای نیم‌فصل دوم بالا ببریم. باید با مشکلات کنار بیاییم، چرا که کاری دیگری نمی‌توان کرد.

بدون طارمی بیشتر امتیاز گرفتیم

من اصلاً موافق اینکه می‌گویند پرسپولیس بدون طارمی خط حمله شادابی ندارد و اُفت کرده، نیستم. ما بدون طارمی نسبت به فصل گذشته امتیازات بیشتری گرفته‌ایم، گل‌های زیادی زده‌ایم و حتی به لحاظ عملکردی هم بهتر بوده‌ایم. باید به فولاد هم تبریک گفت. درست است که آنها موقعیت زیادی ایجاد نکردند، اما به ما فشار آوردند. البته بازیکنان ما هم خسته بودند و مانند گذشته شادابی نداشتند. ما با فولادی بازی کردیم که سوم جدول است و همیشه یک رقیب جدی برای ما محسوب می‌شود. آنها امروز امتیاز می‌خواستند و ما را تحت فشار قرار دادند، هر چند نتوانستند موقعیت چندانی ایجاد کنند.

۴۶ ۱۸  
آی اسپورت
2017-12-24 17:44:00
نظر دهید

۱۸ نظر
فرزاد مهریار
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۲۱
آقای برانکو ، به خودت بیا برادر . این پرسپولیس ما نیست . این جوری لیگ هم قطعا از دست میره ، استقلال شفر جدا داره قشنگ بازی می کنه ، مراقب باش که اگر نجنگیم ، استقلال شفر یقه ما را خواهد گرفت
مارال
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۲
کاملا باهات موافقم .
666
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۰
خخخخ باشه منم کریس رونالدو هستم . ببین بچه جون این حربه ها خیلی وقته قدیمی شده
عمر خری بین هستم
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۹
منم کاملا موافقم!
فرزاد مهریار
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۹
۱- برادر جان ، هرکس انتقاد کرد ، غیر پرسپولیسی نیست و من خیلی مودبانه هشدار دادم که به شدت سبک بازی پرسپولیس به سبک بازی استقلال پرویز مظلومی شبیه شده . خالی از طراوت و شادابی و کار تاکتیکی . تیم شفر هم واقعاً خوب بازی می کنه هر چند عیار واقعی اش جلوی تراکتورسازی مشخص میشه .
۲- عشاق عمر فقط یه آزمایش دی ان ای بدن...
۷
sirvan.f
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۰
عزیز دل برادر پرسپولیس این فصل ۲۴بازی داشته و استقلال۱۹ بازی.پرسپولیس دوتا مهره ی ارزشمند مثل طارمی و نوراللهی رو نمیتونه استفاده کنه اما استقلال کامله..بازی های سنگین الاهلی والهلال و البته پروازهای داخلی و خارجی متعددی که تعدادش از رقیب به مراتب بیشتر بوده و دقایق بازی بیشتر بازیکنان پرسپولیس تو تیم ملی نسبت به رقیب همه و همه باعث خستگی بیشتر پرسپولیس و به وجود اومدن وضعیت فعلی شده....به هر حال خستگی بازی با الاهلی با خستگی ناشی از بازی با گلگهر یکی نیست.....به نظرم کامنت شما از روی عصبانیتتون از پرسپولیس فوق بد امروزه...حق بدید تیم اینجوری شاداب نباشه. واقعاخستس...خدا میدونه اگه یه بدنساز ایرانی یا حتی یه خارجی مثل مک درموت تیمو تمرین میدادن امروز تو شوک چندمین باخت متوالیمون بودیم...همین که نتیجه میگیریم و تو این فصل سنگین فقط دوتا باخت داریم باید متشکر کادر فنی باشیم.به هر حال مطئنم در ادامه کادر فنی تدابیری برای شادابی تیم دارن که هم از نتایج هم از سبک بازی تیم راضی باشیم
۷
مصی
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۰۷
اولا پارسال هم تیم منصوریان توهمین مقطع اوج گرفت ولی نهایتا تونستن جشن نایب قهرمانی بگیرن ثانیا شما بجای خود فرگوسن پنداری مجازی بهتره برین ورزشگاه وتیمو مثل دوسال قبل حمایت کنید بعد انتظار داشته باشید تیم روند خوب دو سال قبلو تکرار کنه ثالثا این تیم بدون وقفه واستراحت داره بازی می‌کنه درحالی که همین فولاد حداقل پونزده روز استراحت کرده کمی منطق هم واسه اظهارنظر کردن خوبه والله
۶
کوهیار
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۰۴
به قول فرزاد مهریار هر چی برانکو بگه. شما از برانکو بتی ساختید بی نقص هر کی از برانکو و ربیع خار که خاریه تو چشم هواداران و ماهینی انتقاد میکنه پاچشو میگیری
کوهیار
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۳۱
بعد برانکو هر چی زلاتکو بگه برانکو صاحب پرسپولیسه و فردا خواهرزاده و برادرزاده بی کارش برا کار میان پرسپولیس
کوهیار
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۳۱
بعد برانکو هر چی زلاتکو بگه برانکو صاحب پرسپولیسه و فردا خواهرزاده و برادرزاده بی کارش برا کار میان پرسپولیس
110
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۱
تیم واقعا خسته اس حتی تعطیلات نیم فصل هم نداشت
نیما
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۹
امتیازاتی که توسط داوران به پرسپولیس هدیه شد اگه ازش بگیرین رتبه نهم تنزل می کنه!
خخخخخخخخ
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۰۸
خخخخخخخخهههههههه.دمت گرم نیما
آنتی شومن
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۰۷
الانه که لنگیا و برانکو میگن‌تقصیر کیروشه.خخخخخخخ
مارال
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۲۳
فعلا که کسی نگفته کبسه کش !!
۵
عمر‌خربین
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۲۳
دلم بد جوری هوای بیرانوند کرده.اصلا بمب روحیه ی من هست این بشر.
مصی
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۴۹
دلت هوای خود بیرانوندو کرده یا....بزرگشو
۴
ساشا
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۵۳
سلام من بازی رو تکه پاره دیدم ، و نمی تونم نظری درباره ی بازی بیان کنم چون اخلاقی نیست حرفی رو هوا بزنم، ولی خلاصه ی بازی رو که دیدم در نیمه ی دوم پرسپولیس 2 موقعیت خوب داشت برایه گل زنی ، قانون بازی هم همینه نزنی ، میزنن در ضمن روی دریافت گل هم بیرانوند با یه دفع ساده می تونست توپ رو دور کنه و اومد توپ رو جمع کنه از کنار دستش رفت تو گل منم قبول دارم. مفت 2 امتیاز رو از دست دادیم ولی دوستان اینو در نظر بگیرید کدوم تیم به اندازه ی پرسپولیس در سال 96 بازی کرده این عدم تمرکز در برخی از بازی ها طبیعی هست. حالا تکلیف چیه ، بازی تموم شده ،باید غرق در گذشتنه وا مصیبتا بگیم یا باقدرت به بازی های بعد تمرکز کنیم ، به حرف بعضی از خناسان هم گوش نکنید.!!!!!!!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر