فهرست
امید علیمنصور برای برد دربی/ جنگجویی جوانان
امید علیمنصور برای برد دربی/ جنگجویی جوانان

امید علیمنصور برای برد دربی/ جنگجویی جوانان

آی‌اسپورت- بازی حساس استقلال و السد قطر تمام شد و نوبت بهدربی رسیده. در شرایطی دو تیم برابر یکدیگر قرار می‌گیرند که پرسپولیس با اختلاف 9 امتیازی نسبت به تراکتور و 13 امتیازی نسبت به استقلال در صدر قرار دارد. پرسپولیس بدون ‌شک روند بهتری نسبت به استقلال داشته و این موضوع مسئله باعث شده تا موقعیت این تیم نسبت به آبی‌ها بهتر باشد اما این دلیل نمی‌شود منصوریان و شاگردانش را از پیش باخته دانست. منصوریان دیگر یک تیم جوان و کم‌تجربه در اختیار ندارد. حالا دیگر همه جوان‌های استقلال به نوعی باتجربه شده‌اند و یک مهره کلیدی و اسمی به حساب می‌آیند. استقلال در بازی رفت به واسطه همین پرسپولیس مدعی توانست روی غلتک بیفتد و روند رو به رشدی در لیگ داشته باشد.

هفته‌های پر‌فراز و نشیب در لیگ برتر، علیرضا منصوریان را پخته‌تر از قبل کرده و او را در مسیری قرار داده که کمتر اشتباه می‌کند. منصوریان از وقتی با اولتیماتوم باشگاه مواجه شد روند کاری تیمش را تغییر داد و بیش از پیش به جوان‌ترهای جویای نامش اعتماد کرد. در مقابل جوان‌های استقلال هم به خوبی توانستند جواب اعتماد علی‌منصور را بدهند. حالا دیگر همه صحبت از قابلیت‌های فردی جوان‌تر‌های استقلال همچون برزای، قربانی، کریمی، نورافکن و حقدوست می‌کنند. شاید همین اشتیاق جوان‌های استقلال برای بردن باعث شود تیم منصوریان روحیه برتری پیدا کند و به آینده امیدوار شود.

 5 هفته از نیم‌فصل دوم سپری شده و تیم منصوریان توانسته به وعده‌ای که به هیأت مدیره‌‌اش داده عمل کند و تا رده سوم جدول بالا بیاید. شاید خیلی‌ها معتقد باشند پرسپولیس قهرمان زودهنگام لیگ این دوره است اما منصوریان هم قصد ندارد پا پس بکشد و از همین حالا میدان را خالی کند. در این فوتبال هیچ چیز بعید نیست و شاید همین از پیش برنده بودن پرسپولیس برای این تیم دردسرساز شود و استقلال را برنده شهرآوردکند. چیزی که پیداست تیم منصوریان قصد ندارد کوتاه بیاید و اگر به همین منوال پیش برود، می‌تواند حداقل نایب ‌قهرمانی را به‌ دست بیاورد.

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2017-02-10 10:43:00
نظر دهید

۴ نظر
بهروز سرخ دل
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۱۲
انتهای بازی تفاوت امتیاز میشه ۱۶ تا
حرف حساب
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۱۵
فقط امیدوارم داور دربی توجیه نشده باشه که حق کارت قرمز دادن نداره! اینجور که بوش میاد استقلال باید هر نیمه حداقل یک اخراجی بده تا به هدفش برسه!
۲
امید از تفت
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۰۲
دوتا اتفاق میتونه برای استقلال بیفته. بهترین اتفاق: نیمه اول را جانانه مقاومت کنه و نیمه دوم با یکی دو گل زمین را ترک کنه. بدترین اتفاق: 10 دقیقه اول بازی گل بخوره اونوقت پتانسیل تکرار 6تای 52 هم وجود داره. در هر صورت استقلال بازنده دربی است منتها با چه نتیجه ای بستگی به عملکرد خودشون و اتفاقات بازی داره. مگر اینکه اتفاق خاص و خارق العاده ای رقم بخوره تا استقلال نبازه برای همین فوتبال است و اتفاقات و این اتفاقات را هم باید در نظر گرفت
hmd
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۲۹
بپا یه 4 تای دیگه نکنیم تو کیسه تون حتی با آنالیزی که کیروش به کچلک میده
... برد این جوجه بزمجه ها با اون کچل نوچه کیروش پیشکش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر