فهرست
اتلاف ۴۷امتیاز؛ همه به نفع پرسپولیس
اتلاف ۴۷امتیاز؛ همه به نفع پرسپولیس

اتلاف ۴۷امتیاز؛ همه به نفع پرسپولیس

آی اسپورت - پرسپولیس در هفته سیزدهم این فصل، به عنوان تیم دوم جدول البته با یک بازی کمتر، در شهر جم وارد زمین شد. در صورتی که آن‌ها شکست می‌خوردند، رده دوم جدول هم به خطر می‌افتاد و پیکان، فولاد و پدیده، جایگاه این تیم را تهدید می‌کردند. به نظر می‌رسید پرسپولیس این فصل کار سخت‌تری از فصل پیش دارد، اما پرسپولیس در آن مسابقه پیروز شد و از آن زمان تا امروز، همه مدعیان قهرمانی لیگ برتر به نفع آن‌ها عمل کرده‌اند.

از بین ۴ تیمی که در آن زمان رقیب قهرمانی پرسپولیس، هیچکدام نتوانستند در این هفته پیروز شوند. در هفته‌های گذشته هم اوضاع خیلی متفاوت نبود. هفته قبل، فقط فولاد توانست در بین این ۴ تیم پیروز شود. هفته شانزدهم هم رقبای پرسپولیس، هیچ پیروزی نداشتند. بجز فولاد که در این هفته‌ها نسبتا خوب نتیجه گرفته، همه آن‌ها در ۶ بازی آخرشان بیشتر از ۱۰ امتیاز از دست داده‌اند و پدیده که در زمین ۸ امتیاز از دست داد، بخاطر کسر ۶ امتیاز کاملا از کورس خارج شد. بر خلاف پرسپولیس که در این هفته‌ها به روند خوبش ادامه داده و از هفته سیزدهم تا به حال، فقط ۲ امتیاز از دست داده است.

۲ امتیاز از دست داده توسط پرسپولیس مقابل ۶، ۱۲، ۱۴ و ۱۵ امتیاز از دست داده رقبای بحران زده، جایگاه این تیم در صدر جدول را محکم کرده و شانس قهرمانی آن‌ها بسیار بالاتر برده است. این هفته‌ها علاوه بر کیفیت بالای پرسپولیس برانکو، رقبا هم حسابی در خدمت تیم او بوده‌اند.

نتایج رقبای نیم فصل اول پرسپولیس در ۶ بازی پایانی

فولاد: برد / برد / مساوی / مساوی / برد / مساوی / ۶ امتیاز از دست رفته

پارس جنوبی: باخت / مساوی / برد / باخت / مساوی / مساوی / ۱۲ امتیاز از دست رفته

پیکان: باخت / مساوی / باخت / مساوی / مساوی / باخت / ۱۵ امتیاز از دست رفته

پدیده: برد / برد / باخت / مساوی / باخت / برد / ۸ امتیاز از دست رفته + ۶ امتیاز کسر شده

 

90tv

۳    
آی اسپورت
2018-01-05 17:43:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر