فهرست
حمله انصاری به نصرتی؛ به گذشته‌ او نگاه کنید
حمله انصاری به نصرتی؛ به گذشته‌ او نگاه کنید

حمله انصاری به نصرتی؛ به گذشته‌ او نگاه کنید

آی اسپورت- مهاجم سابق پرسپولیس با گلایه تند بابت فحاشی محمد نصرتی در حاشیه جدال نفت و سپاهان به رفتار او واکنش نشان داد. اتفاق عجیب دیدار دو تیم سپاهان و نفت تهران به درگیری پرسپولیسی‌های سابق مربوط می‌شود؛ جایی که ساسان انصاری با گلایه تند بابت فحاشی محمد نصرتی در جریان بازی به شدت به او تاخت. انصاری در خصوص درگیری با محمد نصرتی مدافع تیم نفت تهران و دلیل آن گفت: «نصرتی از دقیقه  یک تا نود فحش ناموس می‌داد. مگر می‌شود من بی دلیل عصبانی شوم. چرا او ناراحت نمی‌شد؟! مگر می‌شود در سال  2018 و فوتبالی که این زمان بازی می‌شود، این همه فحش داد. کسی که اصالت ندارد و بی اصل و نسب است، به خانواده کس دیگری توهین می‌کند. زن و بچه من چه گناهی کرده‌اند که باید در زمین مسابقه فحش بخورم. مهاجم تیم فوتبال سپاهان در مورد اظهارات محمد نصرتی که پس از بازی گفته انصاری از جلوی باشگاه پرسپولیس رد شده و حضور چنین بازیکنانی در سپاهان دلیل شرایط این روزهای این تیم است، گفت: «من از نظر فنی ادعایی ندارم و باید کارشناسان در این زمینه و اینکه آیا من مشکل سپاهان هستم، نظر بدهند. ضمن اینکه عملکرد من هم مشخص است. من روستازاده هستم و به این موضوع هم افتخار می‌کنم؛ ولی چون اصل و نسب دارم به کسی توهین نمی‌کنم؛ ولی کسی که این‌ها را ندارد توهین می‌کند. مهاجم جنوبی سپاهان خوشحالی جنجالی نصرتی که چند سال پیش و در رشت اتفاق افتاد، را یادآوری می‌کند: «کافی است به گذشته او باز گردیم و می‌توانیم به شخصیتی که او دارد، پی ببریم.»

ایلنا

۱۷ ۷  
آی اسپورت
2018-02-09 20:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
AVA-86
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۴۹
اوج هنر خبرنویسی رو توی این مطلب میشه دید ساسان انصاری مهاجم سابق پرسپولیس!!! لابد سپاهان نقش هویج و ایفا می کنه انصاری الان دوفصله اونجا بازی می کنه
۹ ۲
هویج
جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۵۳
انصاری یه فصل تو سپاهانه.اصلا انصاری بازیکن آکادمی فولاده تو این تیم درخشید و بعد رفت پرسپولیس طاقت نیمکتو نداشت برگشت فولاد بیشتر درخشید دوباره رفت سپاهان افت کرد.
۴
AVA-86
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۲۳
البته انصاری نیم فصل اول لیگ گذشته جدا شد یعنی یک فصل و نیمه الان توی سپاهانه نه یک فصل
۱
حرف حساب
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۰۲:۰۴
خیلی بی وجودی ساسان! تو زمین با هم کل کل کردید، تو بازی نتونستی بهشون گل بزنی کم آوردی اون وقت اینطور تهمت میزنی؟ حرف مفت که مالیات نداره! میتونی ثابت کنی فحش داده؟ با این بچه بازی ها اون دوزار آبرویی که از دو ماه تمرین تو پرسپولیس داشتی هم به باد دادی! بی شخصیت!
۴ ۱
احمد
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۳۵
تهمت!؟؟.... یعنی اون بی آبرویی جهانی شیث و نصرتی تهمته!؟؟....
۲
السا
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۵۳
البته انصاری وقتی این حرف رو زده حتما خیلی عصبانی بوده اما به رخ کشیدن اشتباه چند سال پیش یه نفر خودش اوج بی اخلاقیه. به عنوان یه هوادار سپاهان اشاره اش به اون جریان رو نپسندیدم اصلا.
۱
فرهاد
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۴۶
فیلمش که در اینترنت است نصرتی از اول بازی وقتی داور حواسش به جریان بازی بود انصاری را می زد وقتی فیلمی به این واضحی است دیگه معلومه حق با کیست . در ضمن انصاری افت نکرده سپاهان افت کرده همین که توانسته در این سپاهان بی رووحیه 7 گل بزند شاهکار است
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر