فهرست
فرشته کریمی: توجه به فوتسال زنان مایه مباهات است
فرشته کریمی: توجه به فوتسال زنان مایه مباهات است

فرشته کریمی: توجه به فوتسال زنان مایه مباهات است

آی اسپورت- فرشته کریمی، یکی از بهترین بازیکنان فوتسال بانوان ایران، دیدار تدارکاتی مقابل ایتالیا را برای تیم ملی مفید ارزیابی می‌کند و از اینکه فوتسال بانوان ایران این‌ روزها مورد توجه جهان قرار گرفته به خود می‌بالد.

کریمی که زننده یکی از گل‌های ایران در بازی امروز مقابل ایتالیا بود، درباره این حریف و شرایط بازی می گوید: «تیم ملی ایتالیا مشخص بود که به تازگی کار خود را شروع کرده اما از نظر قدرت بدنی و تاکتیکی تک تک آنها خوب بودند. به هرحال آنها بازیکنان اروپایی هستند و شرایط ویژه تمرینی خاصی را دنبال می‌کنند و یک روز تمرین آنها برابر با 10 روز تمرین و کار کردن ماست. البته بازیکنان ایران هم باید این مساله را در نظر بگیرند که همواره اصول حرفه‌ای بازی را رعایت کنند و نباید تصور کنند وقتی اردو تمام شده کار را رها کنند تا اردوی بعدی. اگر به دنبال موفقیت هستیم باید هر روز با تمرینات مناسب به هدف نزدیک شویم. دیدار اول چون هر دو تیم از هم شناخت خوبی نداشتند عملکرد ما بیشتر به چشم آمد اما در روز دوم آنها نیز عملکرد فوق العاده‌ای داشتند و ما را تحت فشار قرار دادند. با این حال خوشحالم که در هر دو دیدار برنده بازی شدیم و جدال با تیم‌های اروپایی به طور کلی می‌تواند برای تیم ملی ما خیلی مثمرثمر باشد.

فرشته کریمی در خصوص حضور تماشاگران در این بازی و حواشی حول آن که قرار بود بدون تماشاگر برگزار شود می گوید: «ما خودمان هم تا آخرین لحظه از این مساله که قرار است با تماشاگر یا بدون تماشاگر برگزار شود بی خبر بودیم. واقعا اینکه قرار بود بدون تماشاگر برگزار شود کلی از انگیزه ما کم کرده بود. چه معنی دارد وقتی ما اینقدر حجاب کامل خودمان را رعایت می‌کنیم در کشور خودمان از حمایت هواداران محروم شویم. اما در نهایت تماشاگران آمدند و همه ما را کوه انگیزه کردند. واقعا بازی با حضور آنها معنا و جذابیت پیدا می‌کند و مدیون آنها هستیم که از ثانیه اول تا ثانیه پایانی ما را حمایت و تشویق کردند. سالن حدود 900 نفر ظرفیت داشت و 800 هوادار اجازه حضور پیدا کردند و مطمئنا اگر ظرفیت سالن بیشتر بود باز هم پر می‌شد. این در حالی بود که هیچ اطلاع رسانی خاصی از این بازی نشده بود.»

خبرآنلاین

۱    
آی اسپورت
2017-11-25 01:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر