فهرست
دفاع چپ، ابهام بزرگ استقلال در دربی
دفاع چپ، ابهام بزرگ استقلال در دربی

دفاع چپ، ابهام بزرگ استقلال در دربی

آی اسپورت - با پایان دوران مصدومیت محمد نادری، حالا دیگر این بازیکن به شرایط آرمانی خود رسیده است و او مشکلی برای همراهی استقلال ندارد ولی نکته مهم اینجاست که آیا فکری حاضر است روی حضور نادری مقابل تیم سابقش ریسک کند یا خیر. نادری در دیدار مقابل شهرخودرو دچار مصدومیت از ناحیه همسترینگ شد و دیدارهای بعدی تیمش را از دست داد. فکری در بازی بعدی مقابل ذوب آهن از وجود میلیچ بهره برد و در حالیکه به نظر می رسید در دیدار سخت مقابل گل گهر نیز میلیچ در پست تخصصی خود به میدان برود، اما سورپرایز فکری، حضور دانشگر در دفاع چپ بود. دانشگر در بازی با گل گهر عملکرد خوبی نداشت و بخش اعظم حملات تیم امیر قلعه نویی از سمت دانشگر بود. حتی تک گل سیرجانی ها نیز روی خطای پنالتی به دست آمد که دانشگر درون محوطه جریمه موجب سرنگونی محسن کریمی شده بود.

پس از این بازی، میلیچ با انتشار یک پست در اینستاگرام، خشم فکری را برانگیخت و او از حضور در تمرینات تیم محروم شد تا دانشگر مقابل آلومینیوم اراک نیز در دفاع چپ به میدان برود. او این بار و برخلاف بازی سیرجان، بسیار خوب و پخته تر عمل کرد و اتفاقا با کسب نمره بالا، یکی از بهترین های استقلال بود. پس از این دیدار، میلیچ نیز دوباره به تمرینات استقلال اضافه شد و اکنون محمد نادری نیز در دسترس فکری است. حالا یکی از دغدغه های شیرین فکری برای چینش ارنج تیمش در بازی با پرسپولیس، انتخاب بازیکن مدنظرش برای دفاع چپ است.

باید دید فکری به ترکیب تیم برنده اش در دو بازی گذشته دست می زند و دانشگر را از ترکیب تیمش خارج و از میان میلیچ و نادری یکی را به میدان می فرستد یا اینکه او از عملکرد دانشگر در این دو بازی راضی بوده و همچنان از این بازیکن در پست دفاع چپ بهره خواهد برد. به هر حال چیزی که مشخص است اکنون دست فکری برای انتخاب ترکیب تیمش در بازی با پرسپولیس بسیار باز است و او انتخاب های زیادی را برای هر پست دارد. علاوه بر پست دفاع چپ، دیگر دغدغه شیرین فکری انتخاب بازیکنان خط میانی و همچنین خط حمله تیمش است. باید منتظر ماند و دید کادرفنی استقلال در نهایت با چه ترکیب و با چه سیستمی روانه میدان خواهد شد.

     
آی اسپورت
2021-01-10 18:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر