فهرست
ویا در جی‌لیگ؛ هم‌تیمی با اینیستا
ویا در جی‌لیگ؛ هم‌تیمی با اینیستا

ویا در جی‌لیگ؛ هم‌تیمی با اینیستا

آی اسپورت – داوید ویا، مهاجم سابق بارسلونا و تیم ملی اسپانیا، پس از پایان قراردادش با نیویورک سیتی، به دنبال حضور در ژاپن و هم تیمی شدن با اینیستا در تیم ویسل کوبه است. ویا و اینیستا در تیم ملی اسپانیا و بارسلونا، زوج موفقی را تشکیل داده بودند و نتایج درخشانی به دست آوردند. حال نشریه دوپرتس کواترو مدعی شد که این دو تحت هدایت خوانما لیلو، سرمربی ویسه کوبه، به بازی کردن کنار یکدیگر ادامه خواهند داد.

داوید ویا با ۵۹گل بهترین گلزن تاریخ تیم ملی اسپانیا است و پیراهن تیم‌هایی مثل اسپورتینگ، زاراگوزا، والنسیا، بارسلونا، اتلتیکومادرید و ملبورن سیتی را به تن کرده است. دو روز پیش او اعلام کرد که در نیویورک سیتی نخواهد ماند ولی چیزی راجع به مقصد بعدی اش اعلام نکرد. ال گواخه ۵ فصل پیش راهی آمریکا شد و خیلی سریع به یکی از ستاره های این لیگ تبدیل شد. او که کاپیتان نیویورک سیتی بود، ۱۲۴ بازی برای این تیم انجام داد و ۸۰ گل زد.

۴ ۱  
آی اسپورت
2018-12-01 13:10:00
نظر دهید

۱ نظر
علی
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۳۰
کاش حاج حسین هدایتی پول میداد برای نیم فصل میخریدیمش با ویا پرسپولیس حتما قهرمان آسیا میشه البته خودشم خیلی از لیگ قهرمانان باعث درآمد زایی میشه و بازیهای تو لیگمونم خیلی از کشورها حاضر بودن حق پخشش بدن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر