فهرست
اعتراض روز؛ اهدای جام «بی‌تدبیری» بود
اعتراض روز؛ اهدای جام «بی‌تدبیری» بود

اعتراض روز؛ اهدای جام «بی‌تدبیری» بود

آی اسپورت – یکی از مهم‌ترین اتفاقات این روزهای فوتبال باشگاهی در ایران که خیلی هم ناگهانی و بی‌خبر انجام شد اهدای کاپ سوپرجام به باشگاه پرسپولیس بود. این اتفاق در حالی رخ داد که شکایت باشگاه استقلال به CAS همچنان در جریان است اما سازمان لیگ طبق رای کمیته انضباطی و پس از آن استیناف این کار را کرد. امیر حسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال که با برنامه ورزشگاه گفتگو می‌کرد در این باره توضیحاتی داد:

وقتی آمدم بازی 3 بر صفر شده بود

با صداقت و شفافیت به هواداران می‌گویم از روزی که آمده ام یک لحظه و یک کلمه در جهت امیدوار کردن آن‌ها بدون پشتوانه صداقت نگفته ام. از روزی که آمدم، نتیجه سوپرجام سه بر صفر شده بود و نقشی در این نتیجه نداشتم. بلافاصله اقدام کردم و حتی به دادگاه عالی ورزش هم شکایت کردیم.

سازمان لیگ صلاحیت تعیین نتیجه را نداشت

این یک متن طولانی است. لایحه‌ای که ما ارائه کرده ایم ۲۴ صفحه است و دلایل متعددی دارد. یکی از آن‌ها این است که سازمان لیگ فاقد صلاحیت برای اعلام نتیجه ۳ بر صفر بوده است. شاید اگر این رای اعلام نمی‌شد، تیم ما (از اردوی ترکیه) بر می‌گشت و بازی می‌کرد. امکانش بود به ایران برگردیم و بازی کنیم.

امیدوارم به نتیجه برسیم

اخیرا هم سازمان لیگ تقاضای فرصت دو ماهه در این ارتباط کرده اند. ما مخالفت کردیم. دادگاه عالی ورزش این فرصت را نداد و بیش از هفت روز به فدراسیون فرصت نداده است. من پیگیر هستم. من مامور به نتیجه نیستیم بلکه مامور به پیگیری هستم. امیدوارم به نتیجه برسیم. با وکلای بین المللی زیادی صحبت کردیم. از وکلای مجرب بین المللی استفاده می‌کنیم.

اهدای جام به پرسپولیس «بی‌تدبیری» بود

امیدوارم که نتیجه مطلوب برای باشگاه برسد. اقدام سازمان لیگ در این مورد کم لطفی و بی تدبیری بود که جام را به پرسپولیس دادند. باید صبر می‌کردند رای دادگاه عالی ورزش اعلام می‌شد. فکر می‌کنم رای تا یکی دو ماه آینده اعلام شود. اگر رای به نفع پرسپولیس بود جام را می‌دادند اگر نه که زمینه برگزاری بازی را فراهم می‌کردند. درخواست ما تجدید بازی است. فدراسیون و سازمان لیگ امکان حضور ما را در یک بازی از استقلال سلب کرده اند.

۲ ۷  
آی اسپورت
2018-11-16 12:29:00
نظر دهید

۷ نظر
منتقد
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۳۷
ننگ بر این همه جهل و وقاحت
شاخ گوزن نر
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۴۴
انقدر بدبختن که مثلا خواستن با دادن این سماور سوزش لنگیا از شاخ خوردگی تو فینال آسیا رو برطرف کنن و لنگیا انقدر بدبخت ترن که به همچین سماوری که حتی سازمان لیگ حاضر نشد با قاطرم بفرسته دم باشگاهشون و گفت خودتون پا شید بیاید ببریدش افتخارم میکنن. حالا خوب میشه آخر سر cas هم به نفع استقلال رای بده همین سماورم ازشون پس بگیرن:)))
کیسه
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۴۸
اینم همه رو سر کار گذاشته
علی پرسپولیسی
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۵۳
فرار کیسه کشا به ترکیه و درخواست پناهندگیشون از ترس ۶تایی نسدن جلو پرسپولیس با تدبیری بود خخخ
مجیدپرسپولیسی
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۵۹
عوضش رفتن کیسه به ترکیه اوج تدبیر بود!! احسنت به اینهمه تدبیر و امید!!
AVA-86
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۴۴
این طرف اینقدر پرته نمی دونه که اگه قرار باشه برفرض رای به نفع استقلال باشه بهش جام نمیدن بلکه باید یه تاریخی برای بازی تعیین بشه.
۳
...
جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۱۲
بی تدبیری یعنی از ترس تیم محروم تیمت فرار کنه و بره تو توالت های ترکیه محفی بشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر