فهرست
دکه آنلاین: مورد مبهم طارمی
دکه آنلاین: مورد مبهم طارمی

دکه آنلاین: مورد مبهم طارمی

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی به اولتیماتوم باشگاه پرسپولیس به مهدی طارمی اختصاص دارد. اینکه یا قراردادش با باشگاه را برای 2 سال دیگر تمدید کند یا اینکه همین الان از پرسپولیس برود. طارمی هم دلایل خاص خودش برای لژیونر شدن را دارد. این روزنامه با انتشار عکسی از پژمان منتظری و خسرو حیدری از خداحافظی کاپیتان های استقلال با این تیم خبر داده و اینکه شفر اعتقاد زیادی به دو بازیکن با تجربه تیمش ندارد. لوپتگی سرمربی اسپانیا فیلم 17 بازی تیم ملی را دیده. زندی هم گفته با کی روش دعوایش نشده است.

 

خبر ورزشی 11 دی
خبر ورزشی 11 دی

مهدی طارمی عکس یک ایران ورزشی هم هست. این روزنامه مدعی شده مهاجم پرسپولیس به احتمال 99 درصد امروز با الغرافه قطر به توافق می رسد. بیانیه کی روش علیه کرانچار و نورافکن در انتظار تصمیم باشگاه استقلال از دیگر تیترهای این روزنامه است.

 

ایران ورزشی 11 دی
ایران ورزشی 11 دی

روزنامه پیروزی هم جلدش را به طارمی اختصاص داده و از پیشنهاد باشگاه با او برای تمدید قراردادش خبر داده. جالب اینکه به ادعای پیروزی، طارمی به نزدیکانش گفته از تیمی پیشنهاد ندارد و در پرسپولیس خواهد ماند.

پیروزی 11 دی
پیروزی 11 دی

روزنامه گل هم با انتشار عکسی از طارمی از ماندن این بازیکن در پرسپولیس خبر داده. کی روش بعد از انتشار پست جدیدش در فیس بوک گفته منتظر ملی پوشان لیگ برتری در اردوی تیم ملی است. جپاروف هم درباره حرکت جنجالی اش در اهواز توضیح داده است.

روزنامه گل 11 دی
روزنامه گل 11 دی

۲    
آی اسپورت
2018-01-01 08:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر