فهرست
لیست تیم ملی‏، فصل دوم، قسمت سوم: ایرانپوریان
لیست تیم ملی‏، فصل دوم، قسمت سوم: ایرانپوریان

لیست تیم ملی‏، فصل دوم، قسمت سوم: ایرانپوریان

 آی اسپورت- لیست تیم ملی مثل این سریال‌های پرطرفدار آمریکایی است. د رچندین فصل و چندین قسمت ساخته می‌شود.  یک دفعه اعلام نمی‌شود تا هیجانش از بین نرود. بعد از این که لیست اعلام شد تا چند روز بعد هم می‌توانید منتظر بمانید که بازیکنان جدید حضورشان در اردوی تیم ملی اعلام شود. این‌گونه هیجان لیست تا چند روزی با بازیکنان همراه است!

بعد از این که لیست تیم‌ملی خیلی بی‌سروصدا و در وسط بازی جام‌حذفی روی اینستاگرام فدراسیون و بعد هم سایت قرار گرفت چند ساعت بعد اعلام شد که زهیوی و مسعود حسن‌زاده نامشان جا افتاده است. روز بعد هم اعلام شد که ایرانپوریان هم بوده و نام او هم جا افتاده است. در عرض کمتر از 24ساعت، لیست کی‌روش از 19 نفر به 22نفر رسید و البته هنوز هم نمی‌شود مطمئن بود که این لیست کامل سرمربی تیم‌ملی است. سوال این است که واقعا اعلام یک لیست تا این حد کار سختی است که نمی‌شود آن را یک‌بار و بدون اشتباه و جاافتادن و کم و زیاد شدن اسامی اعلام کرد؟

نکته دیگر این است که ایرانپوریان در نهایت توانست مزد بازی‌های بسیار خوبش در ترکیب تراکتور را گرفته و نظر کی‌روش را جلب کند. او جانشین حسین ماهینی شد تا این بار در تمرینات تیم ملی محک بخورد و شاید بتواند نظر مرد پرتغالی را برای حضور ادامه‌دار جلب کند.

۵ ۲  
آی اسپورت
2017-01-01 14:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مهدی
يكشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۰۲
ایرانپوریان یک سرو گردن بالاتر از ماهینی هست اما نمیدونم چرا تو لیست تیم ملی اول باید بازیکنای پریپولیس بررسی بشن اگه نشد اونوقت سایر تیمها مافیا دستش به تیم ملی هم رسیده
۱
تراختور یاردیمی
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۲۷
حق ایرانپوریان بود که خیلی قبل تر از اینها باید به تیم ملی دعوت میشد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر