فهرست
بیرانوند نامزد کسب توپ طلای آسیا شد
بیرانوند نامزد کسب توپ طلای آسیا شد

بیرانوند نامزد کسب توپ طلای آسیا شد

آی اسپورت - کنفدراسیون فوتبال آسیا ۳ نامزد نهایی مرد سال آسیا ۲۰۱۸ را معرفی کرد که علیرضا بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس و تیم ملی ایران جزو این نامزدها شد. عبدالکریم حسن، مدافع السد و عضو تیم ملی قطر و سوزوکی، مهاجم کاشیما آنتلرز ژاپن دو رقیب بیرانوند در کسب این جایزه هستند.

۱۲ ۳  
آی اسپورت
2018-11-18 11:12:00
نظر دهید

۳ نظر
مجید10
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۵۵
دکل نوردان عزیز ! ضمن عرض خسته نباشید از دکل نوردی کاشیما سریعا به پیج AFC رفته و به حمایت خودتون از عبدالکریم حسن، مدافع السد و عضو تیم ملی قطر و سوزوکی، مهاجم کاشیما آنتلرز ژاپن اقدام کنید!!!!با تشکر ستاد احیا دکل نوردی
حسین
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۰۰
سلام
منبع خبر رو اعلام کنید.تو سایت AFC خبری نبود
۱
قرمزترین پسر دنیا
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۱۰
شاید اگه بیرانوند هم نیمکت نشینی لیگ ترکیه و کرواسی و لهستان یا حتی بازی تو لیگ بی کیفیت قطر و انتخاب کرده بود الآن خواب فینال آسیا و سه بازیکن برتر آسیا و می دید. اما برخلاف سال های اول حضورش در پرسپولیس که به خاطر سادگی ذاتیش مشکلاتی با هوادارا داشت اول فصل با درک شرایط تیم بهترین تصمیم عمرش و گرفت و در بهترین زمان وفاداریش و به تیم و هوادارا ثابت کرد. الآن با شایستگی در جمع سه بازیکن برتر آسیا قرار داره و می تونه چهارده سال بعد از علی آقا کریمی نماینده دیگری از پرسپولیس این عنوان با ارزش و بدست بیاره. و به بقیه بازیکنا در معرفت بده به امید موفقیتت علیرضا بیرانواند عزیر.
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر