فهرست
کی‌روش باید با خطیر هماهنگ می‌کرد؟
کی‌روش باید با خطیر هماهنگ می‌کرد؟

کی‌روش باید با خطیر هماهنگ می‌کرد؟

آی اسپورت - این که یک مدیر ناوارد و ناآشنا با حوزه های فوتبالی، خط خوردن دروازه‌بان استقلال را نقد کند بر او حرجی نیست. همه در این شرایط می‌گوییم طرف وارد نیست و فوتبال را نمی‌شناسد اما پیشکسوتان و چهره‌های فوتبالی چرا باید بگویند ما که نفهمیدیم چرا کی‌روش، حسین حسینی را خط زد؟ دوستان حتی پا را از این هم فراتر گذاشته و تاریخ خط خوردن حسینی را تعیین کرده‌اند و گفته‌اند ای کاش سرمربی تیم ملی، در فلان تاریخ و بهمان مقطع زمانی دروازه‌بان استقلال را خط می‌زد.

در این که هر بازیکنی بابت خط خوردن از تیم ملی یا حتی ذخیره‌نشینی در تیم خودش ناراحت می‌شود شکی نیست؛ همه بازیکنان دوست دارند در فهرست اصلی تیم‌ها باشند و دل خوشی از قلم قرمز که روی اسم‌شان کشیده می‌شود ندارند. وضعیت حسین حسینی هم قابل درک است؛ او یک نیم‌فصل عذاب‌آور را در استقلال سپری کرد و اینک اسمش در فهرست جام ملت‌ها هم مشاهده نمی‌شود اما تعیین تکلیف برای سرمربی تیم ملی جزو وظایف باشگاه‌ها نیست.

این که تاریخ خط زدن بازیکنان را به کی‌روش یادآوری می‌کنند کار افراد غیرفوتبالی است؛ نه چهره‌هایی که سال‌هاست در این فوتبال زندگی کرده‌اند... نه تنها کی‌روش که هیچ کدام از مربیان تیم‌های ملی نباید برای فهرست‌های مختلف از این و آن اجازه بگیرند.

خبر ورزشی

۱۷ ۳  
آی اسپورت
2018-12-29 16:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
سامان
شنبه ۸ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۳۷
اینقدر به این جماعت وقیح رو دادن و سرویس های ویژه دادن كه توقعشون به سقف رسیده وقتی وزیر واسه بازیكن گرفتنشون نقش تسهیل كننده ایفا میكنه یا بازیشون رو به طور كاملا غیر قانونی با سفارش وزرارت (به اعتراف فتاحی) لغو میكنن خوب توقع هم دارن كه مربی تیم ملی هم لیستش رو باهاشون چك كنه دیگه . كاملا منطقیه
۴
مجتبی
شنبه ۸ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۰۹
خودت رو عذاب نده توی مراغداری کیسه وضعیت همینه مدیریت طویله ای
۳
كنت دراكولا
شنبه ۸ دی ۱۳۹۷، ۱۷:۱۴
يعني الان اين كيسه كشها تشنه ي خون كيروش هستن ولي به خاطره اينكه جلوي ما ضايع نشن و مسخرشون نكنيم الكي دارن حمايت ميكنن از كيروش خخخخ
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر