فهرست
اتهام عجیب پیش از دربی دوستانه: تبانی!
اتهام عجیب پیش از دربی دوستانه: تبانی!

اتهام عجیب پیش از دربی دوستانه: تبانی!

آی اسپورت - احتمال مصدومیت بازیکنان بعد از دوران بدنسازی و تبعات شکست در دربی پیش فصل، باعث شده بود در روزهای اخیر گمانه‌زنی‌های زیادی درباره عدم تمایل پرسپولیس یا استقلال برای حضور در دربی دوستانه آلمان مطرح شود. دربی که در نهایت با فشار اسپانسر و مشکلات مالی دو تیم، روز 31 شهریور برگزار خواهد شد. با برگزاری دربی، به نظر می‌رسید گمانه‌زنی‌ها به پایان رسیده باشد اما امروز همشهری ورزشی، ادعا کرد زمزمه‌هایی درباره تبانی در این مسابقه وجود دارد.

همشهری ورزشی تیتر زده: «زمزمه‌هایی مبنی بر ختم به خیر کردن شهرآورد 85 به گوش می‌رسد؛ بازی گل داشته باشد، کسی مصدوم نشود، تیمی نبازد. 2-2 کنید» از پیش مشخص بودن نتیجه این مسابقه و ریز اتفاقات آن، اتهام «تبانی ورزشی» یا «Match Fixing» است که به این مسابقه نسبت داده شده و در صورت واقعی بودن، می‌تواند تمام جذابیت‌های این بازی را زیر سوال ببرد.

البته همشهری ورزشی، توضیح نداده که منبع گمانه‌زنی‌ها کجاست و چقدر می‌توان روی آن حساب کرد و فقط نوشته «شایعه‌ای به گوش ما رسیده» که قرار است در این بازی، چنین اتفاقاتی بیفتد. اتهام تبانی ورزشی در دربی پس از سال‌ها، جریان مهمی در روزهای آینده ایجاد خواهد کرد. به شرطی که این جریان، فقط ریشه در شایعات نداشته باشد.

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-07-16 18:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۳ نظر
ناشناس
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۳
نیم فصل دو هم همینو گفتید
۳ ۲
آی بدو آی بدو
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۷
طرفدارای تیم حکومتی پیروزی همه یه مشت ناقص العقل هستن همونطور هم که میدونین حرف های یه ناقص العقل مخصوصا از نوع غارنشین جامعه گریزش چه از لحاظ شرعی و قانونی و عرفی ارزشی نداره پس زیاد بهشون سخت نگیرین و باهاشون مهربون باشیدشاید درمان شوند .
۳
در جواب آی بدو
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۱
کلام و ادبیات هرکی نشان دهنده شخصیت و فرهنگ خانوادگی اوست...
خوشحالم طرفداران رقیب ما ید طولانی در هتاکی دارند
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر