فهرست
کری‌خوانی تراکتوری‎ها؛ داریم برمی‎‌گردیم!
کری‌خوانی تراکتوری‎ها؛ داریم برمی‎‌گردیم!

کری‌خوانی تراکتوری‎ها؛ داریم برمی‎‌گردیم!

آی اسپورت – پیروزی 3-0 بر استقلال خوزستان حسابی حال و هوای تراکتورسازی و شهر تبریز را عوض کرده است. درخشش سربازها و بازیکنان جدید این تیم باعث شده تا هواداران تراکتورسازی به آینده تیم‎شان امیدوار شوند و حتی برای پرسپولیس صدرنشین کری بخوانند. این کری‌خوانی‌ها در صفحات و کانال‌های هواداری تراکتورسازی هم وجود دارد و البته فقط مختص به هواداران نیست و بازیکنان تراکتورسازی هم در مصاحبه‌های مختلف، به هواداران وعده بازگشت به روزهای خوب را داده اند.

مهدی کیانی کاپیتان تراکتورسازی درباره بازی با پرسپولیس می‌گوید: «موتور تراکتور به‌خوبی گرم شده است و با کمک هواداران در ورزشگاه آزادی فقط برای کسب پیروزی به میدان می‌رویم تا به امید خدا بتوانیم دست‌پر به تبریز بازگردیم. تیم ما در نیم‌فصل دوم متحول شده و فوتبال جذابی ارائه می‌دهد و انرژی مضاعفی که هواداران به تیم می‌دهند باعث می‌شود کسی نتواند مقابل این تراکتور ایستادگی کند.»

احسان پهلوان ستاره تراکتورسازی در بازی استقلال هم نظری مشابه دارد: «پرسپولیس در سال‌های اخیر تیم آماده‌ای داشته و بازی کردن مقابل این تیم سختی‌های خاص خودش را دارد ولی ما هم تراکتور هستیم و بازیکنان خوبی در اختیار داریم و تلاش می‌کنیم در آزادی نتیجه خوبی کسب کنیم و با دست‌پر از زمین مسابقه خارج شویم.»

البته کری‌خوانی برای صدرنشین لیگ برتر، آن هم فقط بعد از یک پیروزی مقابل تیم پایین جدولی استقلال خوزستان زیاد منطقی به نظر نمی‌رسد اما روحیه خوب بازیکنان تراکتورسازی می‌تواند فاصله فنی بین آنها و بازیکنان پرسپولیس را کمتر کند و آنها را به گرفتن نتیجه‌ای خوب در تهران امیدوار کند.

۱۳ ۴  
آی اسپورت
2017-12-26 17:33:00
نظر دهید

۴ نظر
RED
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۷
کری خوانی پادگانی ها .....
رضا
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۹
یه سوال اینا که نظامی هستن با اسلحه میان تو زمین؟ کسیو نکشن یه وقت؟
منطق
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۰۵:۲۷
شما نارنجک میزنین به نیمکت تیم ما پس شما مسلح میایین
مثل داشته انتحاری هستین
۴
مهرداد
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۴۴
البته کری‌خوانی برای صدرنشین لیگ برتر، آن هم فقط بعد از یک پیروزی مقابل تیم پایین جدولی استقلال خوزستان زیاد منطقی به نظر نمی‌رسد
معلومه نویسنده این نوشته چیزی از اصل بیطرفی ژورنالیستی درک نمی کنه.و حتی درک نمی کنه تراکتور نیم فصل دوم اصولا تیم متفاوتی هست که نسبتی با موقعیت جدولش نداره.تیم پیروزی با میلیاردها هزینه و بازیکنان گرانقیمتش بارها در میدان خودش مقهور تراکتور شده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر