فهرست
روایت جدید از مذاکره هدایتی با ملی‌پوشان
روایت جدید از مذاکره هدایتی با ملی‌پوشان

روایت جدید از مذاکره هدایتی با ملی‌پوشان

آی اسپورت - کارلوس کی‌روش که بعد از اعلام لیست تیم ملی به شدت توسط اصحاب رسانه و فوتبالدوستان تحت فشار قرار دارد، در مصاحبه خود از نقش واسطه‌هایی برای جذب بازیکن در اردوی تیم ملی برای پرسپولیس خبر داد. کارلوس کی‌روش در گفتگوی دیروزش از حضور حسین هدایتی در یکی از اردوهای تیم ملی و تغییر نظر دو بازیکن فعلی پرسپولیس برای عقد قرارداد خبر داده که این مساله جنجال بزرگی را به پا کرده است. کی‌روش بدون اینکه از شخصی نام ببرد درباره فردی گفته که نزدیک حسین هدایتی است و رابط حضور او در اردوی تیم ملی بوده است. البته فردی که کی‌روش از او نام می‌برد ممکن است افشین پیروانی سرپرست تیم ملی در آن مقطع باشد که این مساله به شدت از سمت نزدیکان وی رد شده است. همچنین نام دیگری که به ذهن می‌آید هم علی کریمی است که او هم در آن مقطع در تیم ملی حضور نداشت.

اما ماجرای این انتقال چه بود؟ پرسپولیس در ابتدای فصل شانزدهم به دنبال بازیکنانی بود که بتوانند ماموریت نیمه تمام آنها برای دستیابی به قهرمانی را ممکن کنند. چهره مدنظر آنها سیدجلال حسینی، وحید امیری و یک بازیکن دیگر ملی بود. کارلوس کی‌روش که در آن مقطع رابطه خوبی با حسین هدایتی داشت در بحبوحه فصل نقل و انتقالات، او را که به همراه گرشاسبی در هتل آزادی حضور داشتند را به حضور می‌پذیرد. هدایتی بعد از صرف شام از سرمربی تیم ملی درخواست می‌کند که با سه بازیکن دیدار داشته باشد. کارلوس کی‌روش این درخواست را قبول می‌کند (این خبری است که مسوولان پرسپولیس آن را تایید می‌کنند اما کی‌روش در مصاحبه امروز مخالف با آن صحبت کرده است). همچنین نقل شده که در این ملاقات مهدی تاج نیز حضور داشته و با تعجب از این اتفاق و واکنش کارلوس کی‌روش به حسین هدایتی می‌گوید مطمئنا برای سرمربی تیم ملی اینقدر ارزشمند است که چنین درخواستی را قبول کرده است. 

محمدعلی ترکاشوند، معاون سابق باشگاه پرسپولیس در این خصوص به طور کامل اینطور به "ورزش سه" توضیح می‌دهد: «ابتدا باید بگویم که این موضوع مربوط به ساعت 1 و نیم نیمه شب نبود و ساعت هشت و نیم شب بود و با یکدیگر شام را صرف کردند. حتی آقای هدایتی بعد از اینکه از ایشان خواست تا با دو بازیکن ملاقات داشته باشد با موافقت کی‌روش مواجه شد. در نهایت اما در آن شب آقای هدایتی تنها موفق به ملاقات با سیدجلال حسینی شد و وحید امیری این ملاقات را نپذیرفت. هدایتی به من گفت چرا قبول نکرده که به او زنگ زدم و گفت "اخلاق کی روش را که می‌شناسی و نمی‌خواهم مشکلی به وجود بیاید و من مشکلی با شما ندارم و بعد از اردو خدمتتان می‌رسم و حرف می‌زنیم." آنجا با سیدجلال حسینی حدود نیم ساعت صحبت شد که فکر نکنم کل ماجرا تا ساعت 9 و نیم شب طول کشیده باشد.» جالب اینکه اشکان دژآگه بازیکن دیگری بوده که هدایتی سعی داشته با او مذاکره کند که البته دژآگه هم این ملاقات را نپذیرفته است.

ورزش 3

۴ ۶  
آی اسپورت
2018-05-22 14:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
شاهین
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۵۶
آدرس اشتباهی کیروش بعد از دوسال چه کسی را گمراه می کند؟!
هواداران تین ایجری استقلال
نفرین با شارلاتانیسم!
امید از تفت
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۱۳
من شخصاً از هدایتی خوشم نمیاد ولی هدایتی تا وقتی پول اردوها و هتل ها و پروازهای چارتر و پاداشهای این دلال را میداد خوب بود. همین آقای کارلوس دلال بخاطر پاداش، خودشو توی اتاق حبس کرده بوده و هدایتی بهش پول داد تا از اتاقش بیرون اومده. وقتی که بازیکنی که این آقای دلال میخواست بفرسته پیش منصوریان، تیرش به سنگ خورد و نرفت، با دشمن هدایتی شد. حتی هدایتی دو سال پیش موقع رفتن طارمی به ترکیه، گفت بخاطر اینکه حرف گوش نکردی تمام قرار و مدارها با تیم ملی را بهم زدم.
00
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۳
خب باز روسیاهی موند واسه دلال بزرگ
ابیدل
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۳۰
وقتی مسولان پرسپولیس این حرف ها رو میزنند ادم یاد قرداد طارمی و دروغ بزرگشون می افته قشنگ معلومه تاج هم باهاشون زد و بند کرده و اون چهار میلیارد هدایتی به فدراسیون بابت چی بوده
۴
امیر
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۳۶
۹ شب رشوه به بازیکن و فدراسیون بدی که با ضرب زیرمیزی و رانت یه مفسد اقتصادی، بازیکن رو نظرشو عوض کنی و به یه تیم خاص ببری با ۱ بامداد فرقی در ماهیت قضیه نمی کنه، قابل توجه ماله کشان.
در ضمن این ورژن گرشاسبی و ترشکاسوند به درد عمه گرامیشون می خوره که کیروش گفته: اکی!!!
۳
مجتبی
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۰۷:۴۸
با این تحلیل أبکی تو اگه منصوریان به کیروش می گفت با دژاگه و جهانبخش و طارمی و آزمون ... اینا دیگه بازیکن استقلال بودن و هیچ تیمی حق نداشت با هشون مذاکره کنه
با با دست بردارید بازبکن تا وقتی کتبا قراردا امضا نکرده و پول نگرفته آزاده با هر تیمی مذاکره کنه مثل فرشید باقری و کاوه رضایی که با پرسپولیس توافق کردند و سر از استقلال در آوردند فوتبال حرفه ای یعنی همین و کیروش به لیگ ما به چشم آماتوری نگاه می کنه برای همین هر روز به بهانه مختلف تعطیلش می کنه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر