فهرست
موانع تمدید با ساغلام؛ پول و نتیجه!
موانع تمدید با ساغلام؛ پول و نتیجه!

موانع تمدید با ساغلام؛ پول و نتیجه!

آی اسپورت – وضعیت ارطغرل ساغلام در تبریز هنوز مشخص نشده است. مدیرعامل جدید باشگاه مذاکره درباره تمدید قرارداد او را به پایان فصل موکول کرده است ولی پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که به احتمال زیاد قرارداد این مربی ترکیه‌ای تمدید نخواهد شد. نتایج ضعیف و البته مبلغ بالای قرارداد او از دلایلی است که باعث می‌شود به تمدید قرارداد ساغلام خوشبین نباشیم.

ساغلام شروع نسبتا خوبی در تبریز داشت. نمایش بازیکنان تراکتورسازی با او چشم‌نوازتر از قبل شد اما به تدریج نتایج این تیم سیر نزولی گرفت و حالا کار به جایی رسیده که در 12 بازی آخر، تراکتورسازی 7 باخت و 5 مساوی کسب کرده است و همین باعث شده تا او محبوبیت روزهای اولیه حضور در تبریز را نداشته باشد.

از سویی ساغلام با توجه به مدت قراردادش، گران‌ترین مربی لیگ برتر هم محسوب می‌شود و تمدید قرارداد با او هزینه‌های زیادی برای این باشگاه به دنبال خواهد داشت. هزینه‌هایی که البته تا همین جا هم نتایج مثبتی در پی نداشته است.

با این حال هنوز بسیاری از هواداران تراکتورسازی خواهان ماندن او در تبریز هستند. آنها معتقدند اگر قرار است ساغلام برود، باید یک مربی خارجی خوب در سطح او یا بالاتر جایگزینش شود اما به نظر می‌رسد این خواسته آنها هم در شرایط فعلی زیاد عملی نیست. مربی خارجی خوب پول زیادی می‌خواهد و ممکن است درست مثل ساغلام جواب ندهد و فقط هزینه روی دست باشگاه بگذارد. با این حال همه چیز بعد از بازی با فولاد در هفته آخر لیگ برتر مشخص خواهد شد و این طور که به نظر می‌رسد، احتمال ماندن ساغلام کم و شانس حضور یک مربی ایرانی که قبلا سابقه هدایت این تیم را داشته، زیاد است.   

  ۵  
آی اسپورت
2018-04-26 14:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
فرید
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۵۷
اون نتیجی که گرفت تاثیرات مربی قبلی بود. هرچه رفتیم جلوتر و نظرات و سیستم خودش رو در تیم پیاده کرده مشخص شده که سطح کیفی پایینی داره. حق الزحمه اش هم که از همه مربیان خارجی بیشتره. پول زیاد در مقابل نتایج ضعیف. در واقع سوال اصلی برای هواداران تراکتور اینه که چرا مربی تعویض شد؟ نتیجه اقدامات عوام فریبانه مدیرعامل قبلی که در نهایت به برکناری خودش منجر شد.
۸ ۳
a
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۴۰
شما به عنوان یه لنگی اظهار نظر نکن!! همه هوادارا هم فوتبال میفهمن هم مربی رو میشناسن و میبینن فوتبالی که با ساغلام بازی می کنیم با شبه فوتبالی که گل محمدی به صورت بزن زیرش بازی می کرد چه فرقی داره!! آی اسپورت هم لازم نیست ف ک هارو برا تیم ما قالب کنه!! همین ساعلام باید بمونه و چندتا بازیکن درست حسابی بگیره نه اینکه با 45 موقعیت مسلم 1 گل بزنن بازیکنای بی غیرت تیم!!! اسماعیلی فر و پهلوان که تا آخر فصل مصدوم بودن! بعد رفتن آجرلو دوباره به ترکیب بیان!! یعنی یه عده بازیکنارو مصدوم میکنن که دست مربی بسته بشه!!! نژادپرستی و ترکستیزی از ویژگی های بارز بی همه چیزهای گوروش بود!!!
علی
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۱۰
به هیچ کس ربطی نداره تراختور باید ساغلام را نگهدارند
۹
تراكتور
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۳۸
آخه تو بعنوان يه لنگي تو پيچ سرورت چيكار مي كني برا فضولي اومدي 4 تايي تازه در مورد سرمربي هم نظر ميده
۷
حسون
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۴۲
جوک سال.
یه مدبی با تیم محروم از نقل و انتقال، با جدایی چند بازیکن سال قبل، بدون جذب حتی یک بازیکن با نظر خودش (مربی در بستن تیم حتی ۱% دخالت نداشته) از ۱۲ بازی ۱۲ امتیاز گرفت و اخراج شد. همون تیمو میدن به یه مربی دیگه با جذب ۶ بازیکن با نظر خودش، از ۱۷ بازی ۱۹ امتیاز میگیره. تازه میخوان تمدید هم بکنن باهاش.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر