فهرست
برد پرگل شارجه؛ پرسپولیس چطور صعود می‌کند؟
برد پرگل شارجه؛ پرسپولیس چطور صعود می‌کند؟

برد پرگل شارجه؛ پرسپولیس چطور صعود می‌کند؟

آی اسپورت – تیم فوتبال پرسپولیس در هفته پنجم و ماقبل پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در مصاف با الدحیل قطر با یک گل شکست خورد و با این نتیجه شرایط گروه و صعود به دور حذفی رقابت‌ها کمی پیچیده شد.

سرخپوشان با این نتیجه 7 امتیازی باقی ماندند و الدحیل که تا پیش از این دیدار 6 امتیاز از 4 دیدار قبلی خود کسب کرده بود 9 امتیازی شده و با توجه به برتری پرگل الشارجه مقابل التعاون به صدر جدول گروه صعود کرد.

نتیجه دیدار دوم از گروه C لیگ قهرمانان آسیا در هفته پنجم تاثیر زیادی روی سرنوشت صعود تیم‌ها داشت و مشخص می‌کرد هر تیم در هفته پایانی چه نتیجه‌ای برای رفتن به دور بعد لازم دارند. در اینجا به بررسی شرایط پرسپولیس می‌پردازیم.

پرسپولیس با هفت امتیاز از ۵ بازی در حال حاضر در جایگاه دوم جدول قرار دارد و الدحیل ۹ امتیازی و الشارجه با امتیاز مساوی با پرسپولیس در جایگاه اول و سوم ایستاده‌اند. سرخپوشان در بازی هفته آینده مقابل الشارجه که رقیب مستقیمشان برای صعود است نیاز به برد دارند و در صورت کسب هر سه امتیاز مسابقه به عنوان یکی از دو تیم صعود کننده راهی مرحله بعد خواهند شد.

در صورت تساوی پرسپولیس مقابل شارجه هم این تیم باز شانس زیادی برای صعود دارد و تنها نیازمند این است که الدحیل به التعاون نبازد و تنها برتری التعاون مقابل الدحیل است که صعود در صورت تساوی را از پرسپولیس می‌گیرد.

در نهایت شکست سرخپوشان مقابل الشارجه تحت هر شرایطی به حذف این تیم منجر خواهد شد.

 

ایلنا 

     
آی اسپورت
2020-09-22 00:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر