فهرست
نیمار رئیس PSG نیست
نیمار رئیس PSG نیست

نیمار رئیس PSG نیست

آی اسپورت- نیمار باید قبول کند که او رئیس پاری‌سن ژرمن نیست. این نظر کریستوف دوگاری، قهرمان جام جهانی درباره ستاره برزیلی بعد از درگیری بر سر زدن پنالتی با ادینسون کاوانی است.

بازیکن برزیلی در دیدار لیگ یک مقابل لیون بدون احترام گذاشتن به هم‌تیمی‌هایش سعی دارد همه ضربات کاشته و پنالتی‌ها را بزند. او با کمک دنی آلوس، هموطنش، اجازه نداد کاوانی ضربه کاشته بزند و بعد از آن هم سر زدن پنالتی با او بحث کرد که البته این بار موفق نشد او ضربه را بزند.

با این کار او سوالاتی درباره یکدست بودن ترکیب پی‌اس‌جی به وجود آمده است. همچنین کارشناسان این موضوع را بررسی می‌کنند که آیا پرداخت این مقدار از پول برای چنین بازیکنی ارزش داشت؟ دوگاری یکی از افرادی است که به این موضوع واکنش نشان داده است. به نظر او بازیکنی که در ازای 222 میلیون یورو به تیمی می‌پیندد باید احترام بیشتری برای هم‌تیمی‌هایش قائل باشد.

او گفته:«کاوانی سال‌هاست که در این تیم بازی می‌کند، گاهی باید به بزرگ‌تر‌ها احترام گذاشت. او رئیس تیم است، نه به خاطر قیمت انتقالش، بلکه به خاطر عناوینی که با این تیم کسب کرده است. این چیزی است اونای امری باید در آن دخالت کند. تکرار می‌کنم، او رئیس نیست، ما به کجا می‌رویم؟ من با کاوانی ابراز همدردی می‌کنم. او در تمام مدت بازی‌ها برای تیمش دویده و زحمت کشیده است. هرگز هم چیزی نگفته است. همه جا هست، سخاوتمند است،اشتباهی ندارد، دیگر چیزی برای گفتن نمی‌ماند».

نیمار در 6 بازی برای پاری‌سن ژرمن 5 گل زده و کاوانی در 8 بازی 9 گل زده است. او فصل گذشته در تمام رقابت‌ها 49 گل برای تیمش زد، پس طبیعی است اگر کسی قرار است در تیم رئیس باشد آن بازیکن کاوانی است نه نیمار.

این دو باید به جای رقابت با یکدیگر آن هم بر سر مسائلی مانند زدن ضربه کاشته یا پنالتی هماهنگ باشند و کاری کنند که کیلیان امباپه، هم‌تیمی تازه‌وارد 18 ساله‌شان هرچه زودتر اوج بگیرد. همچنین این بازیکن با وجود سن کمی که دارد در ازای 180 میلیون یورو منتقل شده است، پس حتی اگر مبلغ انتقال هم عاملی برای تعیین رئیس باشد، امباپه از نیمار مستحق‌تر است.

۷    
آی اسپورت
2017-09-19 20:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر