فهرست
رونالدو پیش از فینال کاردیف تصمیم گرفته بود!
رونالدو پیش از فینال کاردیف تصمیم گرفته بود!

رونالدو پیش از فینال کاردیف تصمیم گرفته بود!

آی اسپورت- کریس رونالدو دو ماه پیش تصمیمش را گرفته بود که از رئال مادرید برود. تصمیمش را هم با خورخه مندس‏‌، دوست و مدیر برنامه‌هایش در میان گذاشته بود. این بازیکن فکر می‌کند با او به خوبی رفتار نشده و درباره موضوع فرار مالیاتی حمایت لازم از او نشده است. او مدعی شده که هرگز قصد تقلب کردن نداشته و وقتی صحبت از حساب‌هایش باشد هرگز قانون را زیر پا نمی‌گذارد.

مشاوران او سعی کردند آرامش مکنند و به او توضیح دهند که مشکل از تغییر سیستم مالیاتی اسپانیا بوده است. اما حجم انتقادات و مطالبی که او را با لیونل مسی مقایسه کردند اصلا خوشحالش نکرده و در نهایت تصمیمش بر این شده که رئال مادرید را ترک کند.

اوضاع برای ستاره پرتغالی پرتنش می‌شود و خورخه مندس به او توصیه می‌کند که هیچ موضوعی را در رسانه مطرح نکند تا فینال لیگ قهرمانان به پایان برسد. اما خبر پرونده مالیاتی او رسانه‌ای می‎شود. رئال مادرید هم از همان زمان در جریان همه امور بوده است و سران باشگاه امیدوار بودند کریس وقتی از تعطیلات بازمی‌گردد آرام شده باشد.

این اتفاق اما نمی‌افتد و بدون این که خود رونالدو بخواهد موضوع تصمیمی که برای جدایی از رئال گرفته رسانه‌ای می‌شود و حالا او می‌خواهد تصمیمش را عملی کند. درست هم می‌گوید‏‌، قرار نیست نظرش را عوض کند و باید دید در روزهای پیش رو چه اخبار دیگری درباره این موضوع منتشر می‌شود. سران رئال مادرید در جلسه‌ای دوهفته به خودشان فرصت دادند تا تکلیف رونالدو را روشن کنند.

 

۳    
آی اسپورت
2017-06-17 17:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر