فهرست
دفاع برانکو؛ برادرم ۳۰سال تجربه دارد
دفاع برانکو؛ برادرم ۳۰سال تجربه دارد

دفاع برانکو؛ برادرم ۳۰سال تجربه دارد

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس - صنعت نفت آبادان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به سوالات خبرنگاران جواب داد. او حتی درباره حل مشکل شکایت باشگاه ریزه اسپور از پرسپولیس هم حرف زد!

دو بازی متوالی با نفت خیلی سخت است

خیلی سخت است که دو بار با نفت آبادان آن هم در زمان کوتاه بازی کنیم. قبل از دیدار قبلی هم گفتم که دیدار با صنعت نفت سخت‌ترین دیدار لیگ بدون احتساب دیدار دربی است. دیروز دوباره بازی گذشته‌مان با صنعت نفت را تماشا کردم و از روش بازی ارائه داده شده از بازیکنانم راضی بودم و دیدم حق داشتم آن دیدار را سخت‌ترین بازی تیمم نام ببرم.

جام حذفی جای جبران ندارد

در بازی جام حذفی جای جبران ندارد. حساب و کتاب و این حرف‌ها را هم نداریم، چون راهی برای برگشت نیست و باید تا آخر راه در جام حذفی جلو برویم. از لحاظ آماری هم بهتر از صنعت نفت بودیم، اما این بازی یک بازی جدید و یک موقعیت جدید است و همه چیز در این بازی نوست.

امیری حداقل 15 روز کنار ما نخواهد بود

فردا همه به جز وحید امیری سلامتند و می‌توانند بازی کنند. مصدومیت امیری از ناحیه عضله پاست که مقابل بادران دچار مشکل شد. امیری مصدومیت مختصری دارد و حداقل 15 روز در کنار ما نخواهد بود، اما فردا بقیه بازیکنان هستند.

صنعت نفت مقابل پرسپولیس هیچ مشکلی ندارد

نمی‌شود گفت ما بازی آسانی داریم. من هم این را باور دارم که صنعت نفت مشکلاتی دارد، اما وقتی آنها مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرند هیچ مشکلی ندارند. آنها با انگیزه و به دنبال نتیجه هستند. همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس می‌خواهند در بزرگ‌ترین ورزشگاه ایران آن هم مقابل تماشاگرانی که از تلویزیون یا در ورزشگاه بازی را می‌بینند، خودشان را نشان بدهند. همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس مشکلات‌شان کنار می‌رود و با انگیزه‌ای مضاعف بازی می‌کنند. صنعت نفت تیم خوبی است و  از خط حمله قدرتمندی بهره می‌برد. کرار جاسم، مگنو باتیستا و لوسیانو پریرا جزو بازیکنان خوب این تیم به حساب می‌آیند. شما در دیدار قبلی هم دیدید که بازی خیلی طول کشید و در اوایل مسابقه بود که بازی را بردیم. مطمئنم که بازی فردا هم به همین اندازه طول می‌کشد و سخت است.

 رسن در شروع نیم فصل با ماست

تا بازی فولاد و تراکتورسازی بشار رسن در کنار ما خواهد بود. امیدواریم در نیمه نهایی هم بشار را در اختیار داشته باشیم، اما فعلاً تا جایی که می‌دانیم تا قبل از نیمه نهایی مسابقات بشار با ما خواهد بود. او دوم ژانویه (13 دی) به عراق می‌رود و متأسفانه یک ماه در کنار ما نخواهد بود و ما نمی‌توانیم از او استفاده کنیم. با وجود اینکه نبودن بشار خیلی برای ما سخت خواهد بود، اما ما نمی‌توانستیم اجازه ندهیم او به تیم ملی کشورش برود.

برادرم 30 سال تجربه مربیگری دارد

طبیعی است که انتقاد همیشه خواهد بود. من نمی‌دانم پندار خمارلو (مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس) سی‌دی او را روی سایت گذاشته یا نه؟ برادر من در تیم شهر خودمان مدیر یک مدرسه فوتبال بوده و با این تیم قهرمان هم شده است. او بیش از 30 سال تجربه مربیگری دارد که یک سال آن هم در تیم برق شیراز بود. او موفق شد برق شیراز را در لیگ برتر نگه دارد، اما سال بعدی که او رفت، این تیم از لیگ برتر حذف شد.

انتظار ما بخشیده شدن نیمی از محرومیت‌مان است

همه ما خوشحالیم که بخش اول مشکل که مربوط به مهدی طارمی بود، حل شد. وظیفه‌ای که طارمی و باشگاه پرسپولیس در قبال باشگاه ترکیه‌ای داشتند، منتفی شده است. ما باید در ادامه به دنبال برطرف کردن بخش دوم مشکل باشیم. انتظار طبیعی که ما می‌توانیم داشته باشیم، این است که حداقل محرومیت پرسپولیس از یک پنجره نقل‌وانتقالاتی بخشیده شود. البته سؤالی که در این زمینه به وجود می‌آید این است که آیا فیفا از لحاظ زمان‌بندی فرصت پیدا می‌کند در این مورد تشکیل جلسه بدهد و تصمیم‌گیری کند؟‌ تا زمانی که فیفا بخواهد در این مورد تصمیم‌گیری کند یکی از پنجره‌های نقل‌وانتقالاتی تمام می‌شود و ما انتظار داریم که دیگر در پنجره نقل‌ انتقالاتی دوم محروم نباشیم. فقط امیدواریم با بهترین نتایج در این خصوص برسیم.

 تیمم را تقویت می‌کنم اما نه به هر قیمتی

اگر جریمه پرسپولیس پابرجا بماند ما تیم و بازیکنان خوبی داریم که ثابت کردند که چقدر باکیفیت هستند. اگر این محرومیت برداشته نشود هیچ استرس و دلهره‌ای نداریم که حتماً باید بازیکن جدیدی بیاوریم. از نتایج کاملاً مشخص است که بازیکنان ما چقدر توانا هستند. الان هم نیازی نیست که من موفقیت‌های آنها را در نیم‌فصل اول بشمارم، اما اگر بخواهیم و بشود که تیم را تقویت کنیم این کار را انجام خواهیم داد، اما نه به هر قیمتی، باید بازیکنان درست و حسابی بگیریم که بتوانند به پرسپولیس کمک کنند. بازیکنانی که بهتر از پندار (مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس) باشند!

از لغو بازی استقلال ناراحتم

من از این موضوع ناراحتم. ما بلاتکلیف هستیم. ما هزینه کردیم و در هتل اردو زدیم. برنامه تمرین را نمی‌دانیم. تا عصر چه اتفاقی می‌افتد. ۵ هزار دلار برای هتل هزینه کردیم. زمین تمرین ما هم به مشکل خورده است. فعلا خوردبین گفت بازی برگزار می‌شود. من می‌فهمم که می‌خواهند بازی برگزار شود اما من مشکلات خودمان را می‌گویم. فوتبال مقصر آلودگی هوا نیست ولی زودتر برنامه را بگویند. اگر بگویند بازی لغو شده و باید روز پنج‌شنبه بازی کنیم، این کار را می‌کنیم.

۱۷۰ ۳  
آی اسپورت
2017-12-18 14:55:00
نظر دهید

۳ نظر
آنتی شومن واقعی اصل
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۴
پروفسور جان شما به هیچ وجه مجبور نیستی به کسی در این مورد توضیح بدهی! مگه کیروش که دوست پسرش سابقش رو آنالیزور تیم کرده توصیح داده؟؟!! کی به کیه بابا؟؟!! مهم اینه که شومن برنامه نود باهات مشکل نداشته باشه تا برات حسابی کل قضیه رو مسکوت یا ماست مالی کنه!!!
آنتی شومن
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۱
پول این حضرت رو قراره تو از خونه ی بی بی جونت بیاری و بدی؟.که میگی اشکال نداره .خیلی بیخود کرده پرفسور یه درصدی
آنتی شومن واقعی اصل
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۱
چرا عزيزم قاطي کردي؟؟؟ اين پول از همونجايي درمياد که اول فصل مفت داديد به شجاعيان و کريمي و کنعاني و بيت سعيد چند تا نيمکت نشين ديگه! از همون جايي که پول شوفرتون جور شد تا دربي رو ببازيد شما اينطوري عصبي بشي!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر