فهرست
بازگشت بزرگ عالیشاه؛ امید، زنده است
بازگشت بزرگ عالیشاه؛ امید، زنده است

بازگشت بزرگ عالیشاه؛ امید، زنده است

آی‌ اسپورت - نزدیک به 9 ماه، از آخرین گل امید عالیشاه در فوتبال ایران گذشته بود که این بازیکن، دوباره در ترکیب تراکتور آفتابی شد و بازگشت‌اش را با گل جشن گرفت. عالیشاه یک سال قبل در چنین روزهایی با تراکتورسازی قرارداد امضا کرد تا دوران سربازی‌اش را در این تیم پشت سر بگذارد اما تبریزی‌ها اجازه خرید هیچ بازیکنی را در دو پنجره نقل و انتقالات نداشتند و عالیشاه برای بازگشت به میادین فوتبال، باید تا شروع نیم‌فصل دوم لیگ هفدهم صبر می‌کرد. امید دیروز 73 دقیقه برای تیم گل‌محمدی به میدان رفت و با به ثمر رساندن گل دوم، سهم زیادی در نتیجه ایده‌آل این تیم در مقابل استقلال خوزستان داشت.

او از مدت‌ها قبل، رویای چنین بازگشتی را در سر داشت. رویای حضور دوباره در مستطیل سبز و بازگشت به فوتبال با پیراهن شماره 7 تراکتورسازی. عالیشاه با نمایش روز گذشته، ثابت کرد که در همه این ماه‌های طولانی آمادگی‌اش را از دست نداده و انگیزه فوق‌العاده‌ای برای درخشیدن در تبریز دارد. بزرگ‌ترین بازی  فصل برای این بازیکن، آخر هفته در نبرد با پرسپولیس شکل خواهد گرفت. او که در آخرین ماه‌های حضور در تیم برانکو نیمکت‌نشین شده بود، به تهران برمی‌گردد تا توانایی‌هایش را به همبازی‌های سابق و البته پرفسور، ثابت کند. سرخپوشان تبریز شرایط خوبی در جدول رده‌بندی لیگ ندارند اما مرد شماره 7، امید را در اردوی تراکتور زنده نگه داشته است.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-12-25 15:29:00
نظر دهید

۱ نظر
کوهیار
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۵
عالیشاه بهترین بازیکن پرسپولیس بود . که خالیفسور قصد داشت با تیمکت نشین کردنش خرابش کنه تا جا برا پسرش ربیع خار باز بشه و مجبور شد بره تراکتور انشالله یعد سربازیش برگرده پرسپولیس کبیر و اون زمان خالیفسور و ربیع خار رفته باشن به درک
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر