فهرست
نقل قول‌های روز: سواد ندارند و بازیکن جابجا می‌کنند
نقل قول‌های روز: سواد ندارند و بازیکن جابجا می‌کنند

نقل قول‌های روز: سواد ندارند و بازیکن جابجا می‌کنند

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به مهم ترین اظهارات اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

هوادار را که نمی توانند از ما بگیرند

همین جا باید بگویم امتیاز، بازیکن یا هر چیز دیگری را از پرسپولیس بگیرند، هواداران را نمی‌توانند از این تیم و باشگاه بگیرند. این مسائل که پیش می‌آید، بچه‌ها مصمم‌تر می‌شوند و کل خانواده پرسپولیس منسجم‌تر خواهد شد. این بچه‌ها و ما تمام تلاش خودمان را می‌کنیم تا بهترین بازی‌ها انجام شود. باشگاه هم تمام تلاش خود را می‌کند تا حد امکان مشکلات را حل کند و تا امروز هم موفق بوده‌ایم که در صدر جدول هستیم.
واکنش محمود خوردبین به حضور عالیشاه و نوراللهی در تراکتور

تیم، چند تکه شده

تیم تبدیل به چند تکه شده که داخل زمین به هم وصل نمی‌شوند و هر تکه کار خودش را انجام می‌دهد. به همین دلیل کار تیمی حاصل نشده و بازی زیبایی را هم شاهد نیستیم. اگر روند تیم بر همین شرایط پیش برود، این نوسان‌ها در نتیجه‌گیری تکرار خواهد شد. باید تغییری را در نوع شکل بازی به وجود آورند و مهم‌تر این که ذهنیت بازیکنان باید تغییر کند. معتقدم آنها به لحاظ روحی باید تقویت شوند و در بازی‌ها با ذهنیت بهتری حضور پیدا کنند
تحلیل هادی طباطبایی از شرایط استقلال

سواد ندارند اما بازیکن جابه جا می کنند

افرادی که تا دیروز پیش ماشین مربی و بازیکن می‌ایستادند تا چیزی گیرشان بیاید، اکنون برای باشگاه‌ها خط و خطوط تعیین می‌کنند. با حضور لیدرها فوتبال به بیراهه می‌رود. مدیران باشگاه نباید قدرت بدهند. مربیان هم نباید بترسند و باج بدهند،‌ این افراد طرفدار تیم‌ها هستند. اگر طرفدار تیم هستند نباید با 100، 200 یا 500 تومان یا پیراهن باشگاه نباید اتفاق بدی برای باشگاه رخ بدهد.نمی‌خواهم به کسی توهین شود، برخی از آنها آدم‌های خوبی هستند و قابل‌احترام و عده‌ای انگشت‌شمار هم حتی سواد خواندن و نوشتن هم ندارند، اما ارنج می‌دهند و بازیکن می‌آورند و مربی جابجا می‌کنند. این مسائل بی‌حرمتی به اصل فوتبال کشورمان است.
عبدالله ویسی با ادبیات خاص خودش از تعدادی از لیدرها انتقاد کرده است

کم لطفی مدیران استقلال

متاسفانه مسئولان استقلال این موضوع را می دانستند ولی علنی نکردند. زمان آقای پورحیدری بود و مسئولین وقت آقای فتح الله زاده و منزوی این موضوع را مخفی کردند. آن موقع من سرباز تیم بودم و در هر دو پست بازی می کردم. در اوج آمادگی نگذاشتند به پیشنهاداتمان فکر کنیم و این مسئله خیلی به ضرر من تمام شد. اگر آن موقع از تیم جدا می شدم شرایطم خیلی بهتر می شد اما دوستان به ما کم لطفی کردند.
صحبتهای محمد نوازی در مورد اینکه سال 2000 برای وی پیشنهادی از یونان آمده و مسئولین وقت استقلال آن را پنهان کردند.

 

کد خبر: 9408

 

     
آی اسپورت
2016-12-22 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر