فهرست
تاوان افت فاحش: مصلح به جای محرمی؟
تاوان افت فاحش: مصلح به جای محرمی؟

تاوان افت فاحش: مصلح به جای محرمی؟

آی‌اسپورت- حسینی که از بازی رفت با الاهلی محروم بود بازی برگشت را هم به دلیل مصدومیت از دست داد تا برانکو مثل دیدار با گسترش ترکیب دفاعی تیم‌اش را بدون کاپیتان اول بچیند. البته گویا نسبت به بازی با گسترش خط دفاع 4 نفره قرمزها تغییراتی هم خواهد داشت. پرسپولیس بازی تبریز را با مصلح، ماهینی، انصاری و محرمی شروع کرد. اما سردرگمی 45 دقیقه‌ای باعث شد تا برانکو برای برد دست به تغییراتی بزند. خروج محرمی، بازگشت ماهینی به سمت راست؛ و حضور ربیع‌خواه در مرکز خط دفاعی؛ و البته ورود مسلمان به بازی پرسپولیس سر و سامانی دوباره داد. حالا برای بازی برگشت برابر الاهلی هم بعید است محرمی به ترکیب اصلی برگردد. پدیده فصل گذشته پرسپولیس دچار افتی مقطعی شده و حالا با بازگشت ماهینی به سمت راست، شایان مصلح جای او را در چیدمان خط دفاعی خواهد گرفت. البته با بازگشت حسینی احتمالا مصلح هم جایگاه ثابت خود را از دست خواهد داد؛ اما محرمی به عنوان یکی از ستاره‌های پرسپولیس نمی‌خواهد به سادگی جایگاهی را که به دست آورده از دست بدهد. البته که او نیاز به زمان دارد تا به تمرکز گذشته برگردد.

۱۶ ۴  
آی اسپورت
2017-09-11 20:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
منتقد
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۰۸
گیر دادید به این بنده خدا. والا صادق تکنیک نابش تو دل برانکو رفته حالا هی بیاید بخاطر یه بازی ضعیف تخریب کنید. کلا شما با یه بازی میبرید عرش با یه بازی میآرید فرش. محرمی فوق العاده اس. ب شخصه از ماهینی بیشتر قبولش دارم.
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۲۹
شما چطور به خودتون اجازه میدید . یه پدیده رو ببرید تو حاشیه .. البته هر چند بهتره برانکو چند بازی بزارش رو نیمکت تا بفهمه یه جوون تو این سن باید هر روز نسبت به دیروزش پیشرفت کنه تا به یاری مزدا به اوج پیشرفت برسه و به یه ستاره بی بدیل سمت راست تبدیل بشه
اکانت جعلی حیا کن
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۳:۵۲
پرسپولیس رو رها کن
۲
مارال
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۳۰
اون نیاز به فرصت داره ، تمرکزشو از دست داده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر