فهرست
پشت پرده نیمکت‌نشینی بختیار؛ بگو مگو با خرمگاه
پشت پرده نیمکت‌نشینی بختیار؛ بگو مگو با خرمگاه

پشت پرده نیمکت‌نشینی بختیار؛ بگو مگو با خرمگاه

آی اسپورت - فرصت‌های مکرر علیرضا منصوریان به بختیار رحمانی و بازی‌های ضعیف این بازیکن، کنار اتفاقاتی که در یک هفته گذشته در استقلال رخ داد، باعث شد تا بازیساز آبی‌ها در بازی مقابل نفت تهران نیمکت‌نشین شود. نشستن او روی نیمکت برای کسانی که می‌دانستند در این یک هفته چه اتفاقاتی افتاده به هیچ‌وجه عجیب نبود. رحمانی از منصوریان توقع دارد او را حتی از زمین بازی تعویض نکند، به همین دلیل حتی وقتی ضعیف بازی می‌کند و تعویض می‌شود، با دلخوری روی نیمکت می‌نشیند. رحمانی در بازی آخر استقلال در لیگ مقابل پدیده، یک نیمه بد را پشت ‌سر گذاشت و منصوریان او را از زمین بازی بیرون کشید. بختیار رفتار بازی سیاه‌جامگان را نداشت و مستقیماً به حالت اعتراض به رختکن نرفت اما با ناراحتی و دلخوری روی نیمکت استقلال نشست.

منصوریان به حرف بختیار گوش داد

چندی قبل، رحمانی رو به سرمربی تیمش گفت احساس می‌کند همیشه اولین تعویضی استقلال است و به همین دلیل استرس می‌گیرد و نمی‌تواند بازی کند. منصوریان از او راهکار خواست و بختیار جواب داد اگر چند بازی ۹۰ دقیقه در زمین باشد، مشکلش حل می‌شود. منصوریان که دیگر نمی‌خواست بهانه دست رحمانی بدهد گفت: «ایرادی ندارد. دیگر تو را تعویض نمی‌کنم.» او چند بازی متوالی ۹۰ دقیقه بازی کرد و منصوریان مدام از عملکردش دفاع می‌کرد اما از آنجا که هواداران چشم داشتند و خودشان همه چیز را می‌دیدند، رحمانی را بیشتر تحت فشار گذاشتند. منصوریان هم در بازی پدیده وقتی دید بختیار نمی‌تواند خوب بازی کند، او را از زمین بازی بیرون کشید تا رحمانی شاکی شود اما اتفاق اصلی روز بعدی رخ داد.

تماس تلفنی عجیب خرمگاه و بختیار

فردای روز بازی با پدیده، استقلال تمرین ریکاوری داشت و بختیار اصلاً نیامد. بختیار شاکی بود که چرا تعویض شده، به همین دلیل در تمرین استقلال شرکت نکرد. پس از این اتفاق خرمگاه دستیار منصوریان با او تماس گرفت و اتفاق اصلی رخ داد. رحمانی که تلفن همراهش را پاسخ داد، وقتی با این سؤال خرمگاه روبه‌رو شد که چرا هنوز به محل تمرین نیامده‌ای؟ پاسخ داد: «من یکی، دو روز حالم خوب نیست و به تمرین نمی‌آیم.» خرمگاه که تعجب کرده بود، گفت: «بختیار جان الان تمرین ریکاوری داریم و شما نیامده‌ای. امروز بیا، فردا تمرین تعطیل است و استراحت کن.» بختیار هم پاسخ داد: «ریکاوری؟ ریکاوری برای چی؟» خرمگاه که هر لحظه بیشتر تعجب می‌کرد، گفت: «ریکاوری بازی با پدیده.» که این بازیکن با حالت تمسخر در پاسخ به او گفت: «برای بازی؟ کدام بازی؟ مگر بازی داشتیم؟!» این رفتار عجیب بختیار، باعث دلخوری شدید محمد خرمگاه می‌شود و این تماس همین جا به پایان می‌رسد. بختیار نمی‌آید و بعد از دو روز در تمرین آفتابی می‌شود آن هم با چهره‌ای عبوس و سگرمه‌های درهم رفته. منصوریان که این شرایط را می‌بیند، تصمیم می‌گیرد بعد از مدت‌ها حمایت و فرصت دادن به بختیار، سرانجام او را در بازی با نفت تهران نیمکت‌نشین کند. منصوریان این روزها به شدت از دست بختیار شاکی است و اعتقاد دارد او به این باشگاه بزرگ احترام نگذاشته است. حال باید دید با این وضعیت آیا بختیار در تعطیلات از استقلال جدا می‌شود و یا در این تیم باقی می‌ماند؟

دلیلی دیگر برای نیمکت‌نشینی شماره ۷

رحمانی شماره ۷ آبی‌ها حتی در روزی که فرشید اسماعیلی هافبک جوان استقلال محروم بود در ترکیب ۱۱ نفره منصوریان جایی پیدا نکرد. جدا از انتقاداتی که به عملکرد این بازیکن در طول فصل وارد است، آنالیز بازی استقلال و پدیده باعث شد کادرفنی استقلال تصمیم به نیمکت‌نشینی بختیار بگیرد. رحمانی در این بازی ۱۴ پاس اشتباه داد و در چند صحنه فضاهایی که جزو شرح وظایفش بود را پوشش نداده است. بختیار در یک صحنه در محوطه جریمه پدیده می‌توانست کاوه رضایی را در موقعیت خوب گلزنی قرار دهد اما اقدام به شوت‌زنی کرد و البته لحظاتی بعد منصوریان از کنار خط اشتباه این هافبک را به او یادآوری کرد.

خبر ورزشی

۹ ۲  
آی اسپورت
2016-12-22 12:15:00
نظر دهید

۲ نظر
موراتا
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۲۸
اگر واقعا این مکالمه ی تلفنی صحت داشته باشه نیمکت نشینی براش کم بود باید میرفت رو سکو
۲
محمد
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۱۱
بختیار رو شما سایتها و روزنامه نگارها نابودش کردین . این آقا ظرفیت تبدیل شدن به یک ستاره رو نداره . تو تراکتور هم همیشه حاشیه داشت . قلعه نوعی خوب کاری کرد و فرستادش پادگان . این آقا نهایتش باید تو یه تیم خوب شهرستانی که البته هوادارشم مثل تراکتور استقلال پرسپولیس زیاد نباشه برا خودش بچرخه
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر