فهرست
لژیونرها: دبل سامان قدوس
لژیونرها: دبل سامان قدوس

لژیونرها: دبل سامان قدوس

آی‌اسپورت- سامان قدوس ستاره ایرانی استرسوند سوئد در روز درخشان تیم‌اش آمادگی بالایی داشت و دو گل از 5 گل استرسوند را در برد پرگل این تیم برابر سیریوس را به ثمر رساند. قدوس که 62 دقیقه برای تیمش بازی کرد تعداد گل‌هایش را در این فصل به عدد 7 رساند. استرسوند با این برد در پایان هفته بیست و سوم 38 امتیازی شد و در رده پنجم لیگ سوئد ایستاد.

در روسیه و هفته دهم بازی‌ها  روبین کازان و اورال برابر هم قرار گرفتند که در نهایت سردار آزمون و یاران‌اش با یک گل بازی را واگذار کردند. سردار از دقیقه 57 وارد زمین شد اما نتوانست نقشی در خط حمله کازان داشته باشد. روبین کازان با این شکست 14 امتیازی باقی ماند و در رده ششم لیگ روسیه ایستاد.

در هفته بیست و چهارم نروژ میوندالن با حضور ثابت سوشا مکانی آرندال را 1-0 شکست داد تا سوشا باز هم در لیگ دوی نروژ کلین شیت کند. میوندالن با این برد 37 امتیازی شد و در همان رتبه پنجم باقی ماند.

در بلژیک و ترکیه هم رامین رضاییان و پیام صادقیان در ترکیب تیم‌هایشان قرار نگرفتند و از روی نیمکت بازی این هفته را دیدند. اوستنده در هفته هفتم لیگ بلژیک 2-0 در خانه به خنت باخت؛ و عثمانلی اسپور هم برابر سیاوس اسپور 4-2 شکست خورد.

۷    
آی اسپورت
2017-09-18 01:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر