فهرست
پرونده روز: مدیران و جدیت در ورزش زنان
پرونده روز: مدیران و جدیت در ورزش زنان

پرونده روز: مدیران و جدیت در ورزش زنان

آی اسپورت- قرار بود تیم ملی سافت بال بانوان بعد از شانزده سال به مسابقات برون مرزی اعزام شود، اما گفتند: «پول نیست»! یکسال است که تیم ملی سافت بال زنان ایران برای حضور در بازیهای آسیایی این رشته خود را آماده می کند.

دی ماه سال گذشته مارینا سرمربی اسبق تیم ملی ایتالیا با حمایت انجمن جهانی سافت بال در اردوی تیم ملی حضور یافت تا بازیکنان مورد نظر را برای تیم ملی آماده کند. از آن زمان تاکنون سه اردوی آمادگی برای تیم ملی برگزار شده و در آخرین اردو که شهریور ماه بوده 22 بازیکن مورد نظر گزینش نهایی شدند تا آبان ماه اردوی پیش از اعزام به بازیهای تایوان تشکیل شود. اما در تغییر نگاهی این اردو منتفی شد و حتی موضوع اعزام تیم ملی سافت بال زنان به مسابقات بین المللی هم به دلیل مشکلات مالی در حالی که تنها دو هفته به تاریخ اعزام مانده بود منتفی شد. تیم ملی سافت بال زنان ایران پس از 16 سال قرار بود برای اولین بار به مسابقات بین المللی اعزام شود اما حالا به سادگی پس از ماه ها تمرین، بازیکنان و برنامه هایی که انجمن سافت بال در نظر داشت به راحتی بااین اعزام منتفی شده.

آیا یکسال صرف زمان برای آمادگی تیم ملی مساله کم ارزشی است که به دلیل موضوعات مالی نادیده گرفته می شود؟ چرا برای اعزام به چنین مسابقه ای که در آذرماه امسال برگزار می شود، از یکسال پیش تامین منابع مالی از سوی انجمن و فدراسیون صورت نگرفته؟و چرا به سادگی این همه تلاش ورزشکاران نادیده گرفته می شود.

۴    
آی اسپورت
2017-11-11 22:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر