فهرست
تاخیر در جشن قهرمانی؛ استقلال میزبان دربی است
تاخیر در جشن قهرمانی؛ استقلال میزبان دربی است

تاخیر در جشن قهرمانی؛ استقلال میزبان دربی است

آی اسپورت - تیم پرسپولیس این روزها در آستانه یک قهرمانی زودهنگام در لیگ هفدهم است. این اتفاق ممکن است در پایان بازی با استقلال خوزستان در هفته بیست و چهارم بیفتد اما بستگی به نتایج سایر تیم‌ها هم دارد. ولی پرسپولیس می‌تواند با بردن استقلال خوزستان و استقلال تهران در دو بازی بعدی خود و بدون توجه به سایر نتایج، قهرمانی‎اش در لیگ هفدهم را در پایان دربی 86 و در ورزشگاه آزادی مسجل کند. این اتفاق که فقط با بردن استقلال در دربی مسجل خواهد شد اگر رخ دهد شیرینی قهرمانی پرسپولیس را دوچندان خواهد کرد اما مساله این جاست که حتی اگر پرسپولیس با بردن استقلال در هفته بیست و پنجم قهرمان لیگ هفدهم شود خبری از جشن قهرمانی در پایان آن بازی نخواهد بود!
امروز سعید فتاحی مسئول مسابقات سازمان لیگ درباره برگزاری جشن قهرمانی پرسپولیس در دربی 10 اسفند گفت: «اگر هم پرسپولیسی‌ها چنین خواسته‌ای داشته باشند این مسئله شدنی نیست. چون در دربی برگشت استقلال میزبان است. در بازی بعدی که در سال آینده برگزار خواهد شد، این جشن قهرمانی در صورت تحقق می‌تواند اتفاق بیفتد. با این وجود اگر هم پرسپولیس در بازی با استقلال قهرمان لیگ برتر شود باید برای جشن قهرمانی خود تا پس از عید نوروز صبر کند.»

۱۰ ۱۳  
آی اسپورت
2018-02-17 16:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
SA'ADI
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۲۷
چه ربطی به میزان و میهمان داره مثلا اگر آخر لیگ تیمی که میهمان هست قهرمان بشه بهش جام نمیدن چون میهمان هست؟
matt1982
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۳۷
بی خیال رفیق. اینا همینجوریش دارن آتیش می گیرن از امپراطوری مطلق پرسپولیس بر فوتبال ایران تو طول تاریخ. حالا فکر کن قهرمانی پرسپولیس جلوی تیم تماما حکومتی خودشون بخواد رقم بخوره. معلومه که سنگ اندازی می کنن؛ چون حقارت مرز نداره و اینا هم تحملش سخته براشون
شیش تای فتح یا شیش تای الهلال
يكشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۵۷
به همین خیال باشید ... شتر در خواب بیند پنبه دانه .. گهی لف لف خورد گه دانه دانه.. خخخخخخ
mazndrani
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۳۴
tehraniha lehjehe Alipore ahmagh är maskherh mi konnand vali in ahmagh khodfrosh khod ra be pol mi froshd.
عارفabadan
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۴۲
ای بابا این چه وضعشه چقدر ما بدبختیم حتی رنگ جام رو به چشمون نمیتونیم ببینیم پرسپولیس هرسال قهرمان میشه جام قهرمانی بالا سرش میبره ما حتی یه آفتابه هم نمیتونیم بالا سرمون ببریم خسته شدیم از بس زیرشون بودیم! ( درد دل یه کیسه کش)
##
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۵۰
بعد میگن چرا هر روز علی کریمی اینها را شخم میزنه آخه این قانونو از کجات در آوردی استاد؟ یعنی هیچ تیمی حق برگزاری جشن تو خانه حریف نداره؟ اگر این بازی هفته آخر بود چه بهانه ای میخواستی بیاری؟ بزرگوار اون جامو پیش خودتون نگه دارید تا ۶ سال دیگه بلکه از سوزشتون کم بشه.مشکل برات پیش آمده !!
احمد
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۵۵
خیلی مسخره اس. اومدیم یه تیم بازی آخر مهمان بود و قهرمان شد باید تا سال بعد و میزبانی بعدیش صبر کنه؟ مگه تو دربی مسایل دیگه مربوط به میزبانی رعایت میشه؟ این بازی استقلال میزبانه و طبق قانون خودتون حداکثر 10 درصد گنجایش ورزشگاه در اختیاره مهمانه.. مگه این رعایت میشه؟ شما از قانون هر کدوم رو که صلاح بدونید رعایت میکنید؟
امید
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۵۶
جشن قهرمانی بین هوادارا و بازیکنا برگزار خواهد شد.
هیچ ربطی هم به چار تا کاغد رنگیه پاشیدن سازمان لیگ و جام دادن نداره.
بهنام
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۵۳
در گذشته هم میگفتند هیچ کجای دنیا پیش از پایان بازی ها جام قهرمانی داده نمیشه که خلافش ثابت شد هنگام اهدای جام پرچم کرواسی رو خیلی بی ادبانه از رادوشویچ گرفتند با این توجیه که هیچ جای دنیا مرسوم نیست یکی نیست به این گماشته بگه هیچ کجای دنیا این مقدار آزمون و خطا مرسوم نیست!!!
استقلالی مظلوم نمای فتوشاپی شاگرد مکتب فتح اله زاده و الفرهاد المجیدی
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۱۱
اقای فتاحی استدلالی کردید که هوادارن استقلال رو کمی اروم کنه و حداقل خیالشون راحت بشه که مجبور نیستن در آزادی شاهد بالا بردن جام توسط پرسپولیس باشن.ا
البته ما هم راضی نیستیم استقلالیا روز دربی چنین صحنه ای رو ببینن و دلشون بسوزه اما یک لحظه تصور کنید فتح اله زاده مدیرعامل استقلال بود و این اتفاق(قهرمانی استقلال در دربی) قرار بود برای استقلال بیفته اون وقت فتل زمین و زمان رو به هم می دوخت که جام رو الزاما روز دربی و جلوی پرسپولیسی ها باالا ببره !چون این اقا بویی از اخلاق و معرفت نبرده.بعدش هم احتمالا فتاحی به پرسپولیسی بودن متهم میشد و بعدش هم همون اتفاقات همیشگی و مظلوم نمایی استقلالیا و حمله به پیج فیفا و ...

اما شما رفتار گرشاسبی رو ببینید که روز گذشته مصاحبه کرد و گفت هر زمانی که قهرمان بشیم فرقی نداره و در هر صورت جام رو هفته اخر بالای سر میبربم. گرشاسبی با این کارش ضمن احترام به سایر تیم های لیگ اخلاق مداریش و پایبندیش به مکتب شاهین و پرسپولیس رو نشون داد.
سلطان
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۰۹
هیچ وقت اخلاق یک پرسپولیسی رو با یه کیسه کش عقب افتاده مزدور مقایسه نکن کیسه مکتبش با جعل و زمین خواری و دروغ ساخته شد این فتل هم در مقایسه با خسروانی پشه هم حساب نمیاد مکتب پرسپولیس اخلاق .آزادگی و حق طلبی و افتخار برای همه ایرانه مثال هم میزنم علی دایی مهدی مهدویکیا علی کریمی که نیاز به تعریف ندارند برعکس کیسه کشا همشون نوچه ارباب زمان خودشون هستن مثلا مجیدی تو امارات عکس شیخ عربی زیر پیرهنش بود و پرچم امارات رو گردنش تو ایران هم شب روز نوکری احمدی نژاد میکرد اینه فرق ما با کیسه!
پدرام
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۱۳
جشن گرفتن رو که نمیتونند ازمون بگیرند

پارسال هم تو تبریز قهرمان شده بودیم تو بازی با پدیده جشن گرفتیم
یونس
يكشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۴۳
دیونه ها اگه دربی جامو بدن هوادارای کیسه که همینجوری هم رم کردن دیگه پاچه میگیرن خطرناک میشن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر