فهرست
رونالدو را می‌شناسیم آقای گزارشگر!
رونالدو را می‌شناسیم آقای گزارشگر!

رونالدو را می‌شناسیم آقای گزارشگر!

آی اسپورت - یعنی اینقدر که جواد خیابانی در بازی ایران و اسپانیا راجع‌به قدرت و افتخارات ماتادورها حرف زد، در خود اسپانیا در این مورد صحبت نشده! آقای گزارشگر از ثانیه اول بازی دنبال این بود که هر نتیجه‌ای که تیم ملی در این بازی به دست می‌آورد را موجه و قابل قبول جلوه دهد. بنابراین او حدود پنجاه بار به قهرمانی اسپانیا در یورو و جام‌جهانی اشاره کرد و گفت این تیم ستاره‌های پرشماری در اختیار دارد. این در حالی است که بیننده‌های فوتبال در ایران به اندازه کافی از اسپانیا شناخت داشتند و نیازی به این همه تکرار نبود. الان هم برای گزارشگر بازی با پرتغال (هر کسی که هست) سوگند یاد می‌کنیم که کریس رونالدو را به خوبی می‌شناسیم، پس لازم نیست هزار بار در مورد قدرت او و پنج توپ طلایش حرف بزند تا بفهمیم رقیب گردن‌کلفتی داریم!

۱۸ ۴  
آی اسپورت
2018-06-23 17:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
محمد
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۲۶
در کل کیفیت گزارش خیابانی از فردوسی پور تو جام جهانی بهتر بود

فردوسی پور از دقیقه 5 بازی مراکش شروع کرد که خدا کنه بازی همینجوری تموم شه
برعکس خیابانی حس و حال بهتری میداد
!!!
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۰۹
یاداوری کنم عزت اللهی اسپانیایی بلده!!!!!
۴
Vahid
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۴۹
اقای خیابانی عالیه واسه گزارش بازی های ملی ایشون جوری‌گزارش میکنه که هر کس از فوتبال بدشم بیاد دوس داره ایران ببره با حرفاش تو کسل کننده ترین بازی ها هم ادمو مجبور میکنه تا لحظه اخر منتظر گل باشه:) هیچ وقت ناله نمیکنه هیچ وقت به زور تعریف نمیکنه همیشه از ته دل حرف میزنه:) پرچمش بالاست:)
۲
باور کنید
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۹
به تمام مقدسات به واسطه ی کوتاه فکری این گزارشگر تلویزیون رو بستم و رفتم قدم زدم تا ارام شدم و به هیچ وجه ایشون رو نمیبخشم نه این دنیا نه این حق الناس را به سرای باقی ، من معتقدم و کاری به افکار ریاکارانه ندارم ولی همه بدانند شغلشان در مقابل هر دینار روزی که میخورند لابد است رضایت حق مردمی که واسطه ی رسیدن آن روزی هستند .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر