فهرست
کاپیتان، مرد شماره یک شفر در خانه
کاپیتان، مرد شماره یک شفر در خانه

کاپیتان، مرد شماره یک شفر در خانه

آی‌اسپورت- سیدمهدی رحمتی سنگربان شماره یک استقلال که در اکثر بازی های این فصل مرد شماره یک تیمش بوده و در هشت بازی هم توانسته دروازه تیمش را بسته نگه دارد، در دیدار برابر صنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادی یک بار دیگر کلین شیت کرد تا آمار جالبی در مدت زمان مربیگری وینفرد شفر داشته باشد. جدال با صنعت نفت آبادان هفدهمین بازی‌ای بود که وینفرد شفر آلمانی در لیگ برتر روی نیمکت استقلال تهران می‌نشست.  در این ۱۷ بازی، ۱۰ بار حسین حسینی سنگربان آبی پوشان بوده و در ۷دیدار دیگر (از جمله دو دیدار دربی) مهدی رحمتی مرد شماره یک تیمش بود. 

رحمتی در هفت دیدار خانگی که به عنوان مرد شماره تیم شفر به میدان رفته، تا کنون هیچ گلی دریافت نکرده و ۷ کلین شیت را به ثبت رسانده تا عملکرد درخشانی در بازی های خانگی برای تیم شفر داشته باشد. رحمتی که فصل گذشته در مجموع ۱۰ بازی برای استقلال در لیگ برتر انجام داده بود، در این فصل تا کنون ۱۱ بار درون دروازه تیمش حاضر بوده و ۸ کلین شیت کرده است. این بهترین عملکرد سیدمهدی رحمتی در تمامی ادوار حضورش در رقابت های لیگ برتر به شمار می رود و در ۱۱ بازی که در میدان حضور داشته، در ۸ بازی دروازه تیمش را بسته نگه داشته است. 

شفر در مدت زمان حضورش روی نیمکت استقلال، ۱۷ بازی خانگی هدایت آبی پوشان را بر عهده داشته که تیم او در ۱۳ بازی بدون گل خورده میدان را ترک کرده و تنها یک بار شکست خورده است.

۴ ۱  
آی اسپورت
2018-12-01 12:34:00
نظر دهید

۱ نظر
شیر ژرمن
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۷
اگه جناب حسینی و برخی هواداران حرفه-ای رفتار میکرن شاید با رحمتی جام حذفی رو از دست نمیدادیم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر